Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 22. 09. 2022
Lokalita - Hliník nad Váhom, Bytča
TOCA – EXKLUZÍVNE – predaj veľkého rodinného domu v Hliníku nad Váhom
160 000 €

TOCA – EXKLUZÍVNE – predaj veľkého rodinného domu v Hliníku nad Váhom

Lokalita - Hliník nad Váhom, Bytča, okres Bytča
160 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 120 m2
  Zast. plocha: 150 m2
  Plocha pozemku: 733 m2
 • Cena za m2: 1 333,33 €/m²
  ID inzerátu: 4867311
TOCA – EXKLUZÍVNE LEN U NÁS - VOĽNÝ UŽ LEN JEDEN - predaj novostavby jedného z dvoch identických - nadštandardne veľkých 4izbových rodinných domov v Hliníku nad Váhom. Murované tehlové 4izbové rodinné domy so zastavanou plochou až 150m2 – 125m2 podlahovej plochy, pozemky s plochou 793m2 (REZERVOVANÝ) a 733m2 (VOĽNÝ). Dom má vlastný zdroj vody a predáva v stave hrubej stavby čo ponúka majiteľovi dokončenie podľa vlastného vkusu. Takto máte dokončenie pod dohľadom a môžete tak znížiť cenu dokončenia stavby. Počas vlastného dokončenia výstavby máte možnosť ovplyvniť farbu okien a výplň vchodových dverí. Pozemok je slnečný a je situovaný pri obecnej ceste v okrajovej časti obce – doslova pod lesom. Pôdorys je rozdelený na dennú a nočnú časť s vchodom z boku stavby. Pozostáva z dvoch detských izieb, rodičovskej spálne, kúpeľne s WC, samostatného WC, zádveria, chodby, veľkej technickej miestnosti, obývačky s kuchyňou s východom na terasu. Z obývačky vedú teda veľké terasové dvere na terasu situovanú na juhozápadnú stranu. Profesie na dokončenie stavby do stavu na kľúč máme zabezpečené. Pomôžeme vám s dokončením stavby. Absolútne čistá - preverená nehnuteľnosť.

Cena nehnuteľností je 160.000€

Viac informácii len osobne. Pre obhliadku volajte 0948 488 987 Daniel Chudý - TOCA real, s.r.o. Bytča

Celú ponuku nájdete na toca.sk Predávame naviac novostavieb v okolí Bytče

V prípade potreby sprostredkujeme vypracovanie znaleckého posudku a tiež vybavenie hypotekárneho (alebo iného) úveru prostredníctvom nášho overeného partnera v oblasti financovania nehnuteľností. Kontakt na finančného poradcu, kde si môžete preveriť Vaše finančné možnosti a pripraviť sa tak dôkladne, bezpečne a zodpovedne na kúpu (akejkoľvek) nehnuteľnosti je - Radoslav Papánek 0911 264 970. Vybavenie úveru (financovania komplexne) je samozrejme bezplatné.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu