Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 22. 09. 2022
Lokalita - Kotešová, Bytča
TOCA – EXKLUZÍVNE - predaj novostavby 4izb rodinného domu v Kotešovej
145 000 €

TOCA – EXKLUZÍVNE - predaj novostavby 4izb rodinného domu v Kotešovej

Lokalita - Kotešová, Bytča, okres Bytča
145 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 115 m2
  Zast. plocha: 132 m2
  Plocha pozemku: 481 m2
 • Cena za m2: 1 260,87 €/m²
  ID inzerátu: 4867312
TOCA – EXKLUZÍVNE LEN U NÁS - predaj novostavby 4izbového rodinného domu v Kotešovej. Murovaný (tehlový) rodinný dom so zastavanou plochou 132m2 – 115m2 podlahovej plochy na pozemku s plochou 481m2. Dom je napojený na žumpu a s vlastným zdrojom vody. Dom sa predáva v stave hrubej stavby čo ponúka majiteľovi dokončenie podľa vlastného vkusu. Takto máte dokončenie pod dohľadom a môžete tak znížiť cenu dokončenia stavby. Počas vlastného dokončenia výstavby máte možnosť ovplyvniť farbu okien a výplň vchodových dverí. Pozemok je slnečný a je situovaný pri obecnej ceste v okrajovej časti obce. Dom pozostáva z dvoch detských izieb, rodičovskej spálne, kúpeľne s WC, samostatného WC, zádveria, chodby, technickej miestnosti a obývačky s kuchyňou (s malou špajzou). Z obývačky vedú veľké terasové dvere na terasu situovanú na juhovýchodnú stranu. Profesie na dokončenie stavby do stavu na kľúč máme zabezpečené. Pomôžeme vám s dokončením stavby. RK prosím nevolať. Dokončenie hrubej stavby je plánované na 10/2022. V blízkosti je autobusová zastávka.

Cena je 145.000 €

Viac informácii len osobne. Pre obhliadku volajte 0948 488 987 Daniel Chudý - TOCA Reality Bytča

V prípade potreby sprostredkujeme vypracovanie znaleckého posudku a tiež vybavenie hypotekárneho (alebo iného) úveru prostredníctvom nášho overeného partnera v oblasti financovania nehnuteľností. Kontakt na finančného poradcu, kde si môžete preveriť Vaše finančné možnosti a pripraviť sa tak dôkladne a zodpovedne na kúpu nehnuteľnosti je - Radoslav Papánek 0911 264 970. Vybavenie úveru (financovania komplexne) je samozrejme bezplatná.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu