Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 22. 09. 2022
Lokalita - Kotešová, Bytča
TOCA – TOP PONUKA - 4izb. rodinný dom podľa VAŠEJ PREDSTAVY Kotešová
145 000 €

TOCA – TOP PONUKA - 4izb. rodinný dom podľa VAŠEJ PREDSTAVY Kotešová

Lokalita - Kotešová, Bytča, okres Bytča
145 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 112 m2
  Zast. plocha: 130 m2
  Plocha pozemku: 453 m2
 • Cena za m2: 1 294,64 €/m²
  ID inzerátu: 4867313
TOCA – OJEDINELÁ PONUKA - EXKLUZÍVNE LEN U NÁS – ponúkame vám ojedinelú ponuku na trhu s nehnuteľnosťami - novostavbu 4izbového rodinného domu v Kotešovej, ktorého pôdorys bude vyhotovený PODĽA VAŠEJ PREDSTAVY. Čiže „dom na objednávku“. Jedná sa o stavbu murovaného (tehlového) rodinného domu so zastavanou plochou 130m2 – 112m2 podlahovej plochy na pozemku s plochou 453m2. Dom je napojený na žumpu a s vlastným zdrojom vody. Stavbu je možné realizovať podľa schváleného projektu, alebo po dohode s budúcim majiteľom je možné stavbu realizovať podľa predstáv a potreby budúceho majiteľa. Všetky prípadné zmeny v projekte zabezpečíme v spolupráci s našim projektantom – autorom projektu. Dom môže byť 4izbový, alebo 3izbový s INTEGROVANOU GARÁŽOU pre jedno auto. Dom sa predáva v stave hrubej stavby čo ponúka majiteľovi dokončenie podľa vlastného vkusu. Môžete mať napríklad šatník, väčšiu kúpeľňu, miesto pre saunu ...atď...
Takto máte dokončenie pod dohľadom a môžete tak znížiť cenu dokončenia stavby. Počas vlastného dokončenia výstavby máte možnosť ovplyvniť farbu okien a výplň vchodových dverí. Pozemok je slnečný a je situovaný pri obecnej ceste v okrajovej časti obce. Projekt domu pozostáva z dvoch detských izieb, rodičovskej spálne, kúpeľne s WC, samostatného WC, zádveria, chodby, technickej miestnosti a obývačky s kuchyňou. Z obývačky vedú veľké terasové dvere na terasu situovanú na juhozápadnú stranu. Profesie na dokončenie stavby do stavu na kľúč máme zabezpečené. Pomôžeme vám s dokončením stavby. RK prosím nevolať. Dokončenie hrubej stavby je plánované na 10-11/2022. V inzeráte sú použité ilustračné obrázky !!

Predpokladaná cena je v rozsahu 145.000 € až 150.000€ - podľa rozsahu realizovaného projektu.

Viac informácii len osobne. Pre obhliadku volajte 0948 488 987 Daniel Chudý - TOCA real Bytča

V prípade potreby sprostredkujeme vypracovanie znaleckého posudku a tiež vybavenie hypotekárneho (alebo iného) úveru prostredníctvom nášho overeného partnera v oblasti financovania nehnuteľností. Kontakt na finančného poradcu, kde si môžete preveriť Vaše finančné možnosti a pripraviť sa tak dôkladne a zodpovedne na kúpu nehnuteľnosti je - Radoslav Papánek 0911 264 970. Vybavenie úveru (financovania komplexne) je samozrejme bezplatná.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu