Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 22. 09. 2022
Lokalita - Hliník nad Váhom, Žilina-Považský Chlmec
TOCA – EXKLUZÍVNE TOP PONUKA - predaj novostavby rodinného domu v Bytči – Hliník nad Váhom
145 000 €

TOCA – EXKLUZÍVNE TOP PONUKA - predaj novostavby rodinného domu v Bytči – Hliník nad Váhom

Lokalita - Hliník nad Váhom, Žilina - Považský Chlmec, okres Žilina
145 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 109 m2
  Zast. plocha: 140 m2
  Plocha pozemku: 428 m2
 • Cena za m2: 1 330,28 €/m²
  ID inzerátu: 4867327
TOCA – EXKLUZÍVNE LEN U NÁS - V PREDAJI UŽ LEN JEDEN RD - predaj novostavby dvoch identických rodinných domov v Bytči – Hliníku nad Váhom. Murované (tehlové) 4izbové rodinné domy so zastavanou plochou 140m2 – 109m2 podlahovej plochy na pozemku s plochou 428m2. Každý dom je napojený na žumpu a s vlastným zdrojom vody. Dom sa predáva v stave hrubej stavby čo ponúka majiteľovi dokončenie podľa vlastného vkusu. Takto máte dokončenie pod dohľadom a môžete tak znížiť cenu dokončenia stavby. Počas vlastného dokončenia výstavby máte možnosť ovplyvniť farbu okien a výplň vchodových dverí. Pozemok je slnečný a je situovaný pri obecnej ceste v okrajovej časti mesta vo veľmi tichej oblasti neďaleko lesa. Pôdorys (v inzeráte) je rozdelený na dennú a nočnú časť s vchodom v strede stavby. Pozostáva z dvoch detských izieb, rodičovskej spálne, kúpeľne s WC, samostatného WC, zádveria, chodby, technickej miestnosti a obývačky s kuchyňou (so špajzou). Z obývačky vedú veľké terasové dvere na terasu situovanú na juhozápadnú stranu. Profesie na dokončenie stavby do stavu na kľúč máme zabezpečené. Pomôžeme vám s dokončením stavby. RK prosím nevolať. Dokončenie hrubej stavby je plánované na 6(7)/2022. Výhodou je, že môžeme vykonať obhliadku v už dokončenom identickom dome. V inzeráte sú použité fotografie z už realizovanej výstavby identického projektu.

Cena je 145.000€ - aktuálne najpriaznivejšia cena novostavby rodinného domu v našej ponuke. Doporučujem.

Viac informácii len osobne. Pre obhliadku volajte 0948 488 987 Daniel Chudý - TOCA real Bytča

V prípade potreby sprostredkujeme vypracovanie znaleckého posudku a tiež vybavenie hypotekárneho (alebo iného) úveru prostredníctvom nášho overeného partnera v oblasti financovania nehnuteľností. Kontakt na finančného poradcu, kde si môžete preveriť Vaše finančné možnosti a pripraviť sa tak dôkladne a zodpovedne na kúpu nehnuteľnosti je - Radoslav Papánek 0911 264 970. Vybavenie úveru (financovania komplexne) je samozrejme bezplatné.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu