Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 08. 12. 2022
Františkánske námestie, Bratislava I - Staré Mesto
Arvin & Benet | Odstúpenie zabehnutej prevádzky
209 000 €

Arvin & Benet | Odstúpenie zabehnutej prevádzky

209 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Obchodné priestory
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 192 m2
  • Cena za m2: 1 088,54 €/m²
    ID inzerátu: 4867342
Arvin & Benet ponúka odstúpenie prevádzky Secret club.

Nočný život v Bratislave sa teší obľube nie len medzi Slovákmi ale najmä medzi zahraničnými turistami počas celého roka. SECRET CLUB vďaka svojej polohe v rámci mesta, novému a vkusne zrekonštruovanému interiéru ale aj najmodernejšiemu vybaveniu je hotovým priestorom pre zábavu a nový majiteľ ocení komplet vybavenie.

Pôdorys a viac informácií nájdete na našej webovej stránke: https://www.arvinbenet.sk/sk/detail-ponuky/728/tajomstvo-na-predaj

Priestory:

Priestory prevádzky sú efektívne riešené, kde dispozícia núka maximálny komfort pre každý aspekt dobre fungujúcej prevádzky.

Za vstupnou bránou sa nachádza schodisko smerujúce hostí do priestorov prevádzky. Priestor šatne a zamestnancov je samozrejmosťou nakoľko v každom dobrom podniku je neodmysliteľnou súčasťou komfortu hostí priestor pre uloženie vecí. Technická miestnosť, ktorá riadi celú prevádzku je tak ako aj samotné priestory novo zrekonštruovaná.

Hlavná časť klubu pozostáva z priestorov pre tanec a zábavu, barového sedenia v podobe vkusných boxov po obvode celého klubu ako aj plne vybavený bar či priestor pre DJ.

O vybavenie prevádzky sa postaral renomovaný dodávateľ Showtechnic, ktorý je v danom segmente špička na trhu čiže laser, dymostroj značky Hazer, ozvučenie či osvetlenie je na najvyššej úrovni.

Plne vybavený bar obslúži všetkých hostí a manažér prevádzky ocení vlastnú kanceláriu s výhľadom na dianie v klube skrz jednosmerne priehľadné okno.

Kompletne nová, predimenzovaná vzduchotechnika podporuje zábavný zážitok v klube a vďaka pravidelnému prívodu čerstvého vzduchu je pocit zo zábavy ešte príjemnejší.


Lokalita:

Prevádzka sa nachádza na Františkánskom námestí v Bratislave. Staré mesto nie len svojím historickým charakterom ale aj množstvom prevádzok láka celoročne množstvo turistov a tak je umiestnenie tohto klubu v rámci mesta ideálnou voľbou pre podnikanie.


Cena: 209 000 €
Výmera: 192m² (interiér 192m2)
Kapacita: 180 ľudí

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.
Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty