Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 22. 09. 2022
Lokalita - Hliník nad Váhom, Žilina-Považský Chlmec
TOCA – EXKLUZÍVNE – TOP – predaj RD HOLODOM v Bytči – Hliník nad Váhom
Cena dohodou

TOCA – EXKLUZÍVNE – TOP – predaj RD HOLODOM v Bytči – Hliník nad Váhom

Lokalita - Hliník nad Váhom, Žilina - Považský Chlmec, okres Žilina
Cena dohodou

CENA V TEXTE INZERÁTU


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 108 m2
  Zast. plocha: 133 m2
  Plocha pozemku: 428 m2
 • ID inzerátu: 4867396
TOCA – EXKLUZÍVNE LEN U NÁS - predaj novostavby rodinného domu v Bytči – Hliníku nad Váhom (v okrajovej časti obce v novovznikajúcej časti so samými novostavbami). Murovaný (tehlový) 4izbový rodinný dom so zastavanou plochou 133m2 – 108m2 podlahovej plochy na pozemku s plochou 428m2. Dom sa predáva v stave HOLODOM-u čo ponúka majiteľovi dokončenie podľa vlastného vkusu. Počas úplného dokončenia stavby máte možnosť ovplyvniť použité materiály – podlahy, interiérové dvere, sanita, keramický obklad a dlažby. Pozemok je slnečný a je situovaný pri obecnej ceste v okrajovej časti mesta vo veľmi tichej oblasti neďaleko lesa. Pôdorys (v inzeráte) je rozdelený na dennú a nočnú časť s vchodom v strede stavby. Pozostáva z dvoch detských izieb, rodičovskej spálne, kúpeľne s WC, samostatného WC, zádveria, chodby, technickej miestnosti a obývačky s kuchyňou (so špajzou). Z obývačky vedú veľké terasové dvere na terasu situovanú na juhozápadnú stranu. Profesie na dokončenie stavby do stavu na kľúč máme zabezpečené. Pomôžeme vám s dokončením stavby. RK prosím nevolať. Výhodou je, že môžeme vykonať obhliadku v už dokončenom identickom dome. Pre nového majiteľa máme pripravenú ponuku na zvýhodnenú dodávku a montáž fotovoltickej elektrárne od nášho partnera. Toto zariadenie pokryje väčšinu spotreby elektrickej energie domácnosti, čo je v aktuálnom čase zaujímavý bonus.

Cena domu v stave HOLODOM je 249.000€ (dohoda)
Predpokladaná cena domu dokončeného do stavu na kľúč je 259.000€

Viac informácii len osobne. Pre obhliadku volajte 0948 488 987 Daniel Chudý - TOCA real Bytča

V prípade potreby sprostredkujeme vypracovanie znaleckého posudku a tiež vybavenie hypotekárneho (alebo iného) úveru prostredníctvom nášho overeného partnera v oblasti financovania nehnuteľností. Kontakt na finančného poradcu, kde si môžete preveriť Vaše finančné možnosti a pripraviť sa tak dôkladne a zodpovedne na kúpu nehnuteľnosti je - Radoslav Papánek 0911 264 970. Vybavenie úveru (financovania komplexne) je samozrejme bezplatná.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu