Dátum aktualizácie: 09. 06. 2024
Nový Život, Nový Život
Vhodná investícia! Sídlo firmy, skladové priestory, veľký pozemok 41,96á, Nový Život
299 900 €

Vhodná investícia! Sídlo firmy, skladové priestory, veľký pozemok 41,96á, Nový Život

299 900 €

prioritne hotovosť

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: Iný prevádzkový objekt
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 487 m2
  Zast. plocha: 487 m2
  Plocha pozemku: 4196 m2
 • Cena za m2: 615,81 €/m²
  ID inzerátu: 4867469
RK RealityDS Vám ponúka dva rodinné domy, vedľajšiu murovanú budovu s garážou a hangár s dvomi garážami na jednom priestrannom pozemku o rozlohe 41,96á v obci Tonkovce, v miestnej časti obce Nový Život.

Možnosť riešenia viacerých alternatív.
1. Ponuka je vhodná na bývanie pre veľkú viacpočetnú rodinu, dve-tri generácie, ale možnosť rozdelenia pozemku a kúpy domov aj samostatne. Podľa dopytu a budúcej dohody s predávajúcim.
2. Vhodná investícia! Nehnuteľnosť v celku vhodná aj pre podnikateľov, s možnosťou využitia veľkého hangáru, vedľajšej murovanej budovy a veľkého pozemku pre stavebnú firmu ako sídlo a sklad, autoservis, iné...


DOM č.1 – priestranný 4 izb. jednopodlažný rodinný dom, rok výstavby 1969, kolaudovaný v r. 1971. Obývaný, ihneď obyvateľný, vo veľmi dobrom technickom stave, suchý, priestranný, zastavaná plocha domu 10m x 14m= 140 m2, čiastočne podpivničený (veľká pivnica 4,80m x 6m, malá na zeleninu 3,20m x 5m).

MATERIÁL: betónové základy, vyvýšené prízemie, obvodové múry – kváder, priečky – pálená tehla, Strecha stanová, rekonštruovaná v r. 2012 – škrydlovástrešná krytina, čiastočne menené trámy, zdravé, okná klasické duplované drevené udržiavané vo veľmi dobrom stave, s vonkajšími roletami.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE DOMU: zastrešené zádverie s terasou a posedením, vstupná predsieň, široká chodba v tvare T, 2x kúpeľňa rekonštruované v r. 2013 ( 1x so sprchovacím kútom, spolu s WC a 1x s klasickou vaňou), samostatné WC). Ďalej dve samostatné izby, jedna izba so šatníkom, jedna prechodná, ďalej obývacia izba, kuchyňa so špajzou, vchod na povalu (pochôdzna), možnosť zobytnenia podkrovia.

VYBAVENIE DOMU: vchodové dvere 15r., drevené duplované, laminátové parkety v dvoch izbách, pôvodne drevené vybrúsené, nalakované parkety v dvoch izbách, dlažba v kuchyni, kúpeľniach, WC. Lepený koberec na chodbe. Zánovná udržiavaná kuchynská linka so spotrebičmi (digestor, kombinovaný šporák, 7 r. umývačka riadu. Rozvody elektriny, vody, kúrenia 24r.

INŽINIERSKE SIETE: elektrina 220/380V, plynové kúrenie, radiátory, plynový kotol, zn. TERMOMAX, v dome mestská voda, na pozemku studňa (15m), s čerpadlom, polievanie pozemku cez potrubia, hadice, dom nie je napojený na verejnú kanalizáciu (prípojka priamo pred domom), vlastná veľká žumpa (každé 2-3 mes).DOM č. 2 – Momentálne neobývaný, murovaný 2 izb. jednopodlažný rodinný dom s plochou strechou, výstavba domu v r. 1982, celý podpivničený, potrebná rekonštrukcia. Zastavaná plocha domu je 8m x 8m= 64m2
MATERIÁL: betónové základy, vyvýšené prízemie, obvodové múry – kváder, priečky – pálená tehla, Strecha plochá, rekonštruovaná v r. 2019 , okná klasické duplované drevené, s vonkajšími roletami.
DISPOZIČNÉ RIEŠENIE DOMU: rekonštrukcia pred 24 r., zastrešené zádverie, vstupná predsieň, obývacia izba, chodbička, kúpeľňa s klasickou vaňou, sprchovacím kútom, bez umyvadla, samostatné WC, priestranná kuchyňa bez kuchynskej linky, spáľňa, vstup do pivnice. Podlahy pôvodne, dlažba, lino, betón.

INŽINIERSKE SIETE: elektrina 220/380V, plynové kúrenie - GAMATKY, v dome mestská voda, dom nie je napojený na verejnú kanalizáciu (prípojka priamo pred domom), vlastná veľká žumpa (každé 2-3 mes).


VEDĽAJŠIA MUROVANÁ BUDOVA s garážou: zastavaná plocha 9,20m x 6m, vybavená elektrinou.
MUROVANÝ HANGÁR s dvomi garážami, zastavaná plocha 11m x 20,70m, vybavená elektrinou


POZEMOK – Celková rozloha je 41,96á. V prednej časti pozemku sú odrasené tuje, okrasné dreviny, kríky, stromy, predzáhradka o veľkosti 93 m2. V zadnej časti pozemku je kukuričné pole o rozlohe cca 22á.

Celková zastavaná plocha 2xdom, hangár, vedľajšia budova = 487m2


Nehnuteľnosť sa nachádza v kľudnej vedľajšej uličke v centre obce Nový Život, časť Tonkovce. V obci sa nachádza pošta, reštaurácia, materská škola, základná škola a v obci sa nachádza aj barokový kaštieľ z 18. storočia. Obec je na križovatke medzi obcami Senec (14km), Dunajská Streda (23 km) a je na cca 13km od rýchlostnej cesty R7 v Kvetoslavove.

Možnosť riešenia hypotekárneho úveru, s kompletným poradenstvom, porovnaním bánk a riešením kompletného servisu v cene nehnuteľnosti.

Prioritne predaj v celku!
Celková kúpna cena za dva domy, hangar a vedľajšia budova spolu s pozemkom o rozlohe 41,96á = 299 900 €
Kontakt pre bližšie info a obhliadky Katarína Čepčeková 0905758043


Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet pivníc: 2
 • Plochy pivníc: 45 m², 64 m²
 • Plocha skladového priestoru: 282 m²
 • Plocha predzáhradky: 93 m²
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
PROFI Klient PROFI Klient
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Mgr. Patrícia Majorošová
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
RealityDS s.r.o.
Hlavná 66
931 01 Šamorín
PROFI Klient PROFI Klient

Novostavby v okolí