Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 22. 11. 2022
Pribylina
REZERVOVANÉ - Priestranný slnečný rodinný dom - Skanzen Pribylina - Podbanské
Cena dohodou

REZERVOVANÉ - Priestranný slnečný rodinný dom - Skanzen Pribylina - Podbanské

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 330 m2
    Plocha pozemku: 1285 m2
  • ID inzerátu: 4867778
Ponúkame Vám na predaj úplne nový dvojpodlažný inteligentný dom ležiaci v rekreačnej časti obľúbenej podtatranskej obce Pribylina - Tri vody, neďaleko Podbanského. Súkromný areál Tri vody je celý oplotený, vchádza sa doň cez elektricky ovládanú bránu.

Tento rodinný dom s podlahovou plochou cca 330 m2 leží na vlastnom pozemku s rozlohou 1285 m2 na brehu Račkovho potoka, neďaleko sútoku s riekou Belá. Je skutočne priestranný, plný dreva a veľkých okien, vďaka čomu je nielen krásne svetlý, ale taktiež útulný, zapadá do okolitého prírodného prostredia.

Disponuje štyrmi spálňami, dve z nich sa nachádzajú na prízemí a ďalšie dve na poschodí. Okrem spální tu nájdete technickú miestnosť, pracovňu, veľký šatník, podkrovný priestor, dve kúpeľne a samostatnú toaletu.
Najväčšou devízou domu je určite obývačka spojená s jedálňou a kuchyňou, z ktorej sa naskytá pohľad na všadeprítomnú zeleň a rieku tečúcu hneď povedľa pozemku. O príjemnú atmosféru sa Vám navyše postará oheň z vodného krbu. Veľmi podobná presklená miestnosť sa nachádza aj na hornom poschodí chaty. Je možné využiť ju napríklad ako hernú izbu (biliard, stolný futbal a pod.), knihovňu, oddychovú zónu s tulivakmi, premietačkou a pod....

Kúrenie: podlahové, elektrický kotol, akumulačná nádoba 600 l, teplovodný krb, predpríprava na inštaláciu solárneho systému
Možnosť inštalácie fotovoltaiky
Príprava na saunu
Rozvody na rekuperáciu vzduchu
Inteligentná elektroinštalácia
Studňa

V súčasnosti tu ešte prebiehajú dokončovacie práce. Budúcemu majiteľovi by sa dom odovzdal bez podláh, dverí, schodov a zariadenia, aby si ich mohol vybrať sám podľa svojho vlastného vkusu.
Pribylina je vďaka svojej polohe priam ideálna ako na rekreáciu, tak i na aktívnu dovolenku. Núkajú sa Vám tu široké možnosti turistiky, cyklistiky, rybolovu, raftingu na Belej, hubárčenia a pod.. Veľkej obľube sa teší Múzeum liptovskej dediny (skanzen), Grand Hotel Permon s jedinečným wellness na Podbanskom, Folklórny festival Východná... Blízkosť Vysokých a Nízkych Tatier je lákadlom najmä pre vyznávačov turistiky a zimných športov.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu