Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 09. 2022
Mlynské nivy, Bratislava II - Ružinov
REZERVOVANE !!! Na predaj luxusný 3 izbový byt v modernej novostave Discovery Residence na Mlynských
395 000 €

REZERVOVANE !!! Na predaj luxusný 3 izbový byt v modernej novostave Discovery Residence na Mlynských

395 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 91,34 m2
 • Cena za m2: 4 324,50 €/m²
  ID inzerátu: 4869070
Na predaj luxusný 3 izbový byt v modernej novostave Discovery Residence na Mlynských Nivach v Bratislave. Ide o byt na 13. poschodí (14. nadzemnom podlaží) modernej novostavby kolaudovanej v roku 2022.

zdro:j CE ZA AR 2022

"Sedemdesiatpäť metrov vysoká rezidenčná veža Discovery residence poskytne mestu stotridsaťsedem bytov v niekoľkých variantoch vo vysokom štandarde. Každý z nich disponuje veľkorysou dispozíciou, veľkými oknami a vlastnou loggiou. Na prízemí sa nachádza priestranný vstup s recepciou, kaviareň a tri prenajímateľné obchodné priestory. Druhé podlažie disponuje atraktívnymi kancelárskymi priestormi o rozlohe vyše štyristo metrov štvorcových. V podzemnej garáži sa nachádza 199 parkovacích miest. Asi najvýraznejším prvkom projektu je jeho fasáda. Tú tvorí spleť na mieru vyrábaných kovových panelov bronzovej farby. Ich unikátne tvarovanie vytvára ilúziu prepletania jednotlivých prvkov."

Technický stav bytu:

.: Ide 3 izbovú bytovú jednotku so samostatnou toaletou, kúpeľňou a kuchyňa je spojená s obývacou časťou. Celková plocha bytu vrátane príslušenstva je 91,34 m2 (z toho 6,18 m2 je loggia a 2,36 m2 je samostatná pivničná kobka v suteréne budovy). Byt bol postavaný v prevedení nadštandardu aj s objednanými klientskymi zmenami na kľúč podľa návrhu architektonického štúdia. Technický nadštandard zahŕňa aj: batérie a sprchovú sada s vyšším štandardom od značky Zehnder radiátor Kaldewei-MIENA umývadlovú misu, MARAZZI dlažbu CEPPO DI GRÉ, predprípravu na klimatizáciu.

Byt je aktuálne pred dokončením. Pri rýchlom jednaní je možné si byt ešte zakúpiť aj v stave holobyt pred dokončením, alebo ho dokončiť podľa projektu. K bytu prislúcha aj kryté garážové státie v suteréne bytového domu ktoré sa dá zakúpiť v cene: 25 000€.

Bytový dom:

.: Ide o bytový dom so železobetónovou konštrukciou. Bytový dom má 3 výťahy, monitorovaný vjazd a výjazd do garáže s elektrickou bránou, recepciu s 24h prevádzkou, kamerový a bezpečnostný systém budovy, fasádu s tepelnou izoláciou z minerálnej vlny s povrchovou úpravou fasády z kompozitného hliníkového obkladu metalickej farby.

Financovanie nehnuteľnosti:

.: Nehnuteľnosť je možné kúpiť s odpočtom DPH na právnickú osobu (tj. 350.000 € bez DPH). Pre fyzické osoby je možné financovať aj prostredníctvom hypotekárneho úveru. Pre bližšie informácie môžete kontaktovať nášho pracovníka, ktorý Vám dohodne stretnutie s našim dlhoročným partnerom na financovanie nehnuteľností.

Bližšie informácie môžete vidieť dole na odkaze:

https://www.negotreal.sk/nehnutelnost/1093-na-predaj-luxusny-3-izbovy-byt-v-modernej-novostavbe-mlynske-nivy-bratislava

-- NEGOTIANT -- realitná kancelária s dennou on-line ponukou nehnuteľností na nete zaoberajúca sa predajom a prenájmom nehnuteľností... ďalej Vývojom v oblasti informačných systémov, tvorbou WEB-stránok, a iné ..

Doplnkové charakteristiky

 • Rok kolaudácie: 2022
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Umiestnenie: Vyššie poschodie
 • Výťah: Áno
 • Lodžia: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu