Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 12. 2022
Bratislava IV - Lamač
Veľkorysý rodinný dom v Lamači-Podháj
Cena dohodou

Veľkorysý rodinný dom v Lamači-Podháj

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 307 m2
  Plocha pozemku: 320 m2
 • ID inzerátu: 4869148
B10 Vám ponúka na predaj štvorposchodový 8 izbový rodinný dom s veľkorysou výmerou úžitkovej plochy 307m² na pozemku vo výmere 322m² s menšou, ale využitelnou záhradou za domom a garážou pre dve autá. Dispozične rodinný dom stojí na svahovitom teréne, kvôli tomu pozostáva zo štyroch poschodí z ulice kde časť najspodnejšieho podlažia je suterénového charakteru a z troch poschodí zo strany záhrady.Dispozícia

Suterén (97m²)

Dispozične sa rodinný dom začína na prvom podzemnom podlaží kde sa cez priestrannú chodbu dostaneme do dvoch nepriechodných izieb a kúpeľne spojenej s toaletou. Nájdeme tu aj samostatnú kotolňu, dielňu, vchod do garáže a schodisko ktoré vedie na poschodie.

Prízemie (79m²)

Schodiskom sa z prízemia dostaneme do dennej časti domu ktorý je dispozične zostavený z dvoch bytových jednotiek. Na prvom nadzemnom podlaží nás privíta predsieň, z ktorej naše kroky ďalej vedú do obývacej miestnosti, kúpeľne s oddelenou toaletou a kuchyne so špajzou a vchodom do záhrady. K dennej časti prislúcha ešte jedna menšia izba, ktorá sa dá využiť ako pracovňa.

1.NP (77m²)

Dispozične je toto podlažie veľmi podobné tomu predchádzajúcemu. Schodiskom výjdeme na chodbu, kde sa ďalej dostaneme do jednej nepriechodnej obývacej izby a odtiaľ do spálne, kúpeľne s oddelenou toaletou a kuchyne so špajzou a vchodom na balkón.

2.NP (53m²)

Toto podlažie slúži ako podkrovie avšak nájdeme tu dve samostatné nepriechodné izby.

Lokalita

Rodinný dom sa nachádza v kľudnej a tichej lokalite v bratislavskej časti Lamač-Podháj. Lokalita disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou. Nachádzajú sa tu ihriská, školy, škôlky, letné kúpalisko, zimný štadión, športové kluby, veterinárna nemocnica, pošta, zdravotné stredisko, lekáreň, Tesco Expres, reštaurácie. V širšom okolí sa nachádzajú Tesco Galeria, Kaufland, Lidl, shopping Bory Mall, Obi, Metro.

Cena na vyžiadanie v RK

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať aj počas víkendov na tel.č. 0949 833 900

ID: 102946

Cena: dohodou

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2000
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 8
 • Počet balkónov: 1
 • Počet garáží: 1
 • Počet špájz: 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty