Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 09. 11. 2022
-, Žilina
ŽILINA pozemok 1426m2 pri TESCU
Cena dohodou

ŽILINA pozemok 1426m2 pri TESCU

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Komerčná zóna
  • Plocha pozemku: 1426 m2
  • ID inzerátu: 4869388
Realitná kancelária BALAŽI s.r.o. ponúka na predaj pozemok v meste Žilina v dobrej polohe neďaleko od hypermarketu Tesco s výmerou 1426 m2. Väčšia časť pozemku sa nachádza v ochrannom pásme vysokého napätia, a preto pozemok nie je vhodný na výstavbu, ale je úplne ideálny na skladové priestory, parkovisko, alebo na umiestnenie lodných kontajnerov.Viac informácií na stránke realitnej kancelárie, na tel. čísle realitného makléra: 0911 690 195.ZABEZPEČÍME: - kompletný právny servis garantovaný advokátskou kanceláriou - zmluvu o budúcej zmluve, kúpnu zmluvu, návrh na vklad do katastra nehnuteľností, - možnosť autorizácie zmlúv vrátane elektronického podania - úhrada správnych poplatkov - poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti - profesionálnu obhliadku - súdnoznalecký posudok - geodetické služby - profesionálny prístup

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu