Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 01. 12. 2022
Vápenka, Bratislava IV - Devínska Nová Ves
PEKNÝ, SLNEČNÝ REKREAČNÝ POZEMOK/ZÁHRADA S CHATOU A PRÍSTREŠKOM - DEVÍNSKA NOVÁ VES, VÁPENKA
79 900 €

PEKNÝ, SLNEČNÝ REKREAČNÝ POZEMOK/ZÁHRADA S CHATOU A PRÍSTREŠKOM - DEVÍNSKA NOVÁ VES, VÁPENKA

79 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Záhrada
 • Plocha pozemku: 676 m2
 • Cena za m2: 118,20 €/m²
  ID inzerátu: 4870208
Ponúkame na predaj príjemný pozemok na príležitostnú rekreáciu o výmere 676 m2, ktorý je pripojený na mestskú vodu a kanalizáciu má riešenú formou septiku. Elektrina na pozemku nie je, avšak už v minulosti sa riešilo možné pripojenie. Možná alternatíva elektriny je formou fotovoltaických panelov, ktoré Vám môžu produkovať elektrinu. Záleží od počtu panelov a kapacity batérie.

Výhodou celého pozemku s rozmermi 12x56 metra je práve možnosť si doviezť na pozemok mobilný dom, ktorý nemá pevné základy a pozemok v budúcnosti využívať aj ako alternatívu bývania. Pri pomere dnešných cien nehnuteľností, je pozemok vhodný aj pre mladých ľudí. E

Celý pozemok je oplotený a nachádza sa na ňom unimobunka s prístreškom, ktorá bola kompletne pripravená na rekreačné a oddychové účely s vlastnou kuchynkou. samostatné wc s ďalším prístreškom na posedenie. Po celom pozemku sú vysadené ovocné stromy, kríky a je ideálny na pestovanie úrody.

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:
* Výmera: 676 m2
* Rozmer: 12x56 metra
* IS: mestská voda, septik
* Príjazd možný aj z hlavnej cesty priamo na pozemok
* Pozemok je vedený ako orná pôda a nachádza v záhradkárskom združení
* Vhodný na dlhodobú investíciu

LOKALITA A OKOLIE:
* Bratislavská m. č. Devínska Nová Ves sa postupne začína veľmi rozrastať najmä na začiatku, čo umožní ešte lepšiu občiansku vybavenosť a dostupnosť. Pôsobí veľmi príjemne pre pokojné a rodinné bývanie. Nachádza sa tu kompletná občianska vybavenosť, vrátane niekoľkých materských a základných škôl, nákupne stredisko, kde sa nachádzajú rôzne služby, obchody s oblečením, domáce potreby, TESCO, gastro priestory, LIDL a potraviny KRAJ. Na začiatku pri diaľničnom obchvate nemôže chýbať ani obľúbený obchodný dom Bory Mall, Kaufland, Möbelix, Merkury Market, Decathlon, Hornbach, Metro a onedlho pribudnú ďalšie nové obchodné reťazce.

ID: 81806448

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BCR REALITY s.r.o.
Všetky prezentované údaje zverejnené v tomto inzeráte majú informatívny charakter a žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť 1.BCR s.r.o. nenesie za ich správnosť, úplnosť a presnosť žiadnu zodpovednosť.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Šírka pozemku: 12 m
 • Dĺžka pozemku: 60 m
 • Terén pozemku: Rovinatý
 • Voda: Áno
 • Kanalizácia: Na pozemku - Septik

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu