Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 09. 2022
Mostná, Nitra
Administratívna budova v centre Nitry na prenájom
9 597,80 €/mes.

Administratívna budova v centre Nitry na prenájom

9 597,80 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Administratívny objekt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 959,78 m2
 • Cena za m2: 10 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 4870404
Ponúkame Vám na prenájom časť administratívnej budovy v absolútnom centre Nitry, len pár metrov od Svätoplukovho námestia. K dispozícii je celé 2.NP o výmere 344,91 m2, celé 3.NP o výmere 308,22 m2 a celé 4.NP o výmere 306,65 m2. Na každom podlaží sa nachádza 10 kancelárií a 2x zázemie s kuchynkou a WC. Spolu je teda k dispozícii plocha 959,78 m2, na ktorej sa nachádza 30 kancelárií a 6x zázemie s kuchynkou a WC. Podlažia je možné prenajať spoločne, ale aj každé samostatne, prípadne aj časť podlažia. Každé podlažie možno rozdeliť na dve strany. Kancelárie na jednej strane majú výhľad na panorámu mesta, kancelárie na druhej strane majú výhľad na hrad. Na oboch stranách je k dispozícii terasa, na 2.NP je navyše k dispozícii priestor pod svetlíkom vhodný ako fajčiarska miestnosť, ale aj pre prípadné firemné večierky s grilovaním a podobne. Kancelárie sú klimatizované a celá budova je moderná a reprezentatívna. K dispozícii je výťah a elektronický vrátnik. Parkovanie je možné v bezprostrednom okolí. Cena: 10,00 €/m2/mesiac bez DPH + energie. Realitný maklér: Lukáš Badinka, Tel.: +421 904 64 74 34, E-mail: prenajom@realsk.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Rok kolaudácie: 2004
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 30
 • Výťah: Áno
 • Terasa: Áno
 • Vonkajšie parkovacie miesto: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty