Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 11. 2022
Kokšov - Bakša
Rozostavaný dom s platným stavebným povolením na predaj
164 990 €

Rozostavaný dom s platným stavebným povolením na predaj

164 990 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Vo výstavbe
 • Zast. plocha: 150 m2
  Plocha pozemku: 1061 m2
 • Cena za m2: 1 099,93 €/m²
  ID inzerátu: 4870489
Tomáš Székely a realitná kancelária CASSOVIA REALITAS Vám dáva do pozornosti rozostavaný rodinný dom s platným stavebným povolením v obci Kokšov – Bakša.
Vzdialenosť patrí tiež k jedným z bodov, ktoré rozhodujú, či záujemca sa rozhodne kúpiť nehnuteľnosť.

Pri tomto dome na túto otázku ani nemusíme odpovedať, nakoľko sme na skok od metropoly východu. Rozostavaný rodinný dom sa nachádza už v spomínanej obci Kokšov – Bakša vzdialenej iba 12km od Starého Mesta v Košiciach.

Na dome sa začala masívna rekonštrukcia od základov, ktorá zahŕňala rekonštrukciu pôvodnej strechy, plastových okien Salamander ( izolačné trojsklo ), zmenu vnútornej dispozície, izoláciu vnútorných podláh, natiahnutie novej elektro a vyliatie základovej platne o výmere 50m2, kde je možnosť dobudovania ďalších izieb, prípadne kuchyne s jedálňou a obývačkou.

Skladba domu je z časti kameň ( 60% ) a z časti porfix ( 40% ). Strecha je z falcovaného plechu ošetrená polyuretanovou farbou. Dom je napojený na inžinierske siete ako je plyn, elektrika, obecný vodovod, žumpa. V dome je privedený aj optický internet.
Rozloha pôvodnej časti domu je 100m2 a novej prístavby 50m2.

Na pozemku o výmere 1061 m2 sa nachádza garáž s dielničkou, zimná pivnica a tiež pivnica pod časťou domu. Na pozemku sú aj ovocné stromčeky a vinič.
Dom sa predáva s platným projektom a vydaným stavebným povolením pre jeho dokončenie. Projekt je k dispozícií na vyžiadanie.
V obci sú obchody, základná škola, MHD s priamym spojom do mesta Košice. Vo vedľajšej obci je pošta, zdravotné stredisko.

Kúpna cena nehnuteľnosti je vrátane poplatkov súvisiacich s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv advokátom, poplatky za autorizáciu (overenie) podpisov predávajúceho, kolky za štandardné podanie návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra prostredníctvom advokáta) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Cena je vrátane provízie pre RK.

Pri záujme o obhliadku kontaktujte certifikovaného realitného makléra Tomáša Székelyho na telefónnom čísle 0904 932 188

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Terén pozemku: Rovinatý
 • Typ konštrukcie: Zmiešaná
 • Telekomunikáčné a dátové siete: Internet
 • Plyn: Áno
 • Voda: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu