Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 13. 11. 2022
Makov
Predáme kompletne zariadený apartmán v obci Makov
97 500 €

Predáme kompletne zariadený apartmán v obci Makov

97 500 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Chalupa, rekreačný domček
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 69,2 m2
 • Cena za m2: 1 408,96 €/m²
  Energie: 80 €/mesiac
  ID inzerátu: 4870594
Predáme kompletne zariadený apartmán so spoluvlastníckym podielom 1/4 na rovinatom pozemku o výmere 1238 m2 a na samostatnej stavbe letnej kuchyne s grilom v obci Makov. Apartmán sa nachádza na 2 NP domu, má úžitkovú plochu 53,25m2, obsahuje zariadenú obývaciu izbu s kuchynským kútom s linkou so spotrebičmi, spálňu, a priestrannú kúpeľňu s WC a chodbu. K apartmánu patrí 15,98 m2 vykurovaný priestor v suteréne domu s prípravou na saunu. Apartmán je vykurovaný úsporným elektródovým elektrickým kotlom a je vhodný na rekreáciu 4-6 osôb alebo celoročné bývanie pre 2-4 osoby, alarm, bezpečnostné dvere.
Apartmánový dom je napojený na všetky siete: elektrickú prípojku, plynovú prípojku, vodovod a je odkanalizovaný cez čističku odpadových vôd. Samotný dom je murovaný, zateplený 10 cm polystyrénom, po kompletnej rekonštrukcii a realizovanej prístavbe kolaudovanej v roku 2013. Apartmán je kompletne vybavený od lyžičiek po periny, pripravený na užívanie. Nehnuteľnosti sú bez tiarch, kúpou voľné, možnosť úveru.


- letná kuchyňa - posedenie s grilom aj vnútorné kachle na pevné palivo
- zateplené, úsporné, zabezpečené, ekologické
- vybavené, pripravené na okamžité užívanie
- dostupné celoročne, 20 km z diaľnice, exit Bytča
- kľudné miesto, krásna príroda, do civilizácie kúsok
- parkovanie priamo pri dome
- ponúkame služby správcu, kosenie, upratovanie
starosť o posteľnú bielizeň, prevádzku čističky apod.

English:
For sale a fully furnished apartment with 1/4 co-ownership share on a flat land of 1238 m2 and on a separate building with a summer kitchen with grill in the village of Makov. The apartment is located on the 2nd floor of the building, has a usable area of ​​53.25m2, includes a furnished living room with a kitchenette with appliances, a bedroom, and a spacious bathroom with a toilet and a hallway. The apartment includes 15.98 m2 of heated space in the basement of the house with preparation for a sauna. The apartment is heated by an economical electrode electric boiler and is suitable for recreation for 4-6 people or year-round living for 2-4 people.
The apartment house is connected to all networks: electricity connection, gas connection, water supply and is drained through a wastewater treatment plant. The house itself is made of brick, insulated with 10 cm polystyrene, after a complete reconstruction and an extension approved in 2013. The apartment is fully equipped, from spoons to duvets, ready for use. The properties are free of title, free with purchase, loan possible.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok kolaudácie: 2013
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet podzemných podlaži: 1
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Počet vonkajších parkovacích miest: 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty