Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 09. 12. 2022
Veľká Lomnica
PREDAJ, stavebný pozemok pod Tatrami, Veľká Lomnica, 1103 m2
137 875 €

PREDAJ, stavebný pozemok pod Tatrami, Veľká Lomnica, 1103 m2

137 875 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Pozemok pre rod. domy
 • Plocha pozemku: 1103 m2
 • Cena za m2: 125 €/m²
  ID inzerátu: 4870782
Viac podrobností poskytne Mgr. Ján Pecník, 0918474775, jan.pecnik@realitor.sk. Ponúkame na predaj stavebný pozemok o celkovej výmere 1103 m2 v obci Veľká Lomnica. Nachádza sa v novovybudovanej štvrti priamo pod Tatrami s výhľadom na Lomnický štít. Z hľadiska územného plánu je pozemok určený na výstavbu rodinného domu alebo malého apartmánového domu. Vybudované sú kompletné inžinierske siete, konkrétne elektrika, verejný vodovod, plyn a kanalizácia (dažďová a splašková). Tvar pozemku je pravidelný, približný rozmer je 22 x 50 m, je rovinatý. V blízkom okolí je k dispozícii 27 jamkové golfové ihrisko. Predávajúci je platcom DPH, to znamená, že kúpna cena je 125 € / m2 + DPH (možný odpočet DPH). Uhradíme za Vás potrebné správne poplatky a prevedieme vás celým nákupom. Zabezpečíme vám kvalitné kúpne zmluvy. Náš právnik je pripravený odpovedať všetky prípadné otázky spojené s kúpou nehnuteľnosti. Inzerovaná cena je kompletná, bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. Osobná asistencia makléra pri všetkých potrebných úkonoch je samozrejmosťou.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Šírka pozemku: 22 m
 • Dĺžka pozemku: 50 m
 • Terén pozemku: Rovinatý
 • Umiestnenie: Extravilán
 • Prístupová komunikácia: Neupravená

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu