Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 01. 12. 2022
Budatínska, Bratislava V - Petržalka
Obchodný priestor s výmerou 105 m2, výkladmi do frekventovanej ulice a 2x park. miesto v Petržalke.
1 050 €/mes.

Obchodný priestor s výmerou 105 m2, výkladmi do frekventovanej ulice a 2x park. miesto v Petržalke.

1 050 €/mes.


  • Typ: Prenájom
    Druh: Obchodné priestory
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 105 m2
  • Cena za m2: 10 €/m²/mes.
    ID inzerátu: 4871010
Ponúkame na prenájom obchodný priestor v novostavbe s dvomi parkovacími miestami v Petržalke. Priestor má výmeru 104,98 m2 a nachádza sa na prízemí bytového domu.

Obchodný priestor je situovaný v Petržalke na Budatínskej ulici a je viditeľný priamo z hlavnej cesty a tým pádom má široké uplatnenie v rámci možností podnikania. Parkovacie miesta sa nachádzajú priamo pred prevádzkou.

Obchodný priestor je veľmi kvalitne a moderne zariadený a je klimatizovaný. V priestore je bezpečnostný a protipožiarny systém. Priestor disponuje dvoma vstupmi, ktoré sú priamo z ulice a má široké spektrum využiteľnosti, nakoľko je výborne situovaný na rušnej ulici pri zástavke a viditeľný priamo z cesty. Výklady si je možné označiť reklamou, čo je tiež obrovská výhoda.

Dispozícia priestoru:
Recepcia, veľký openspace priestor ( kancelária ), samostatná kancelária so samostatným vstupom priamo z ulice, kuchyňa, veľký sklad ( možnosť prerobiť na ďalšiu kanceláriu príp. iné využitie ), toaleta.

Cena prenájmu obchodného priestoru je 10eur/m2 + energie + parkovacie miesta ( +200eur ) + DPH

Je možná aj dohoda odstúpenia celej prevádzky a značky aj s kompletným vybavením obchodu a jeho príslušenstvom a tým pádom okamžitým začatím podnikania.

V okolí obchodného priestoru je výborná dostupnosť MHD a výborná dostupnosť či už do centra alebo napojenie na výpadovky smerom z Bratislavy.

Kompletná občianska vybavenosť (školy, škôlky, obchody, reštaurácie, športoviská a najmä veľa potencionálnych klientov pre podnikanie, či už pracujúcich alebo bývajúcich v danej lokalite... )Directreal nehnuteľnosť číslo: 468977link:

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Firemné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu