Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 01. 06. 2023
Santovka
Exkluzívne rodinný dom/chalupa Santovka
55 000 €

Exkluzívne rodinný dom/chalupa Santovka

55 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Chalupa, rekreačný domček
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 90 m2
 • Cena za m2: 611,11 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4871110
Exkluzívne ponúkame na predaj vidiecky rodinný dom vhodný na chalupu alebo po väčšej investícií aj na trvalé bývanie, na pozemku o rozlohe cca 9arov. Nehnuteľnosť sa nachádza vo vedľajšej uličke na rovinatom pozemku, v obci Santovka, cca 15km od mesta Levice. V chalupe sa nachádzajú:
– v prednej časti- 3 obytné miestnosti, kuchyňa,
– v zadnej časti sa nachádzajú samostatné 2 miestnosti, ktoré sa dajú prepojiť aj s prvou časťou. Sprchový kút je dodatočne dostavaný v zadnej časti verandy.
V dome sa nenachádza splachovacie WC, kúrenie v dome je riešené v 2 izbách gamatkami, do ďalších izieb je možnosť osadiť kachle a pripojiť na komín. V dome je napojená elektrina, čiže je možnosť alternatívne elektrického kúrenia. Odpad je riešený trativodom, pri dome nie je osadená žumpa. Za domom sa nachádza komora, z ktorej je vstup do veľkej murovanej klenbovej pivnice.
Nehnuteľnosť je zo zmiešaného materiálu, strecha sedlová, okná pôvodné drevené, podlahy drevené pôvodné niekde betónové.

V prípade záujmu nás kontaktujte na tel. čísle: 0908 736 193

Nakoľko sme zároveň všetci licencovaní finanční sprostredkovatelia, radi, profesionálne a bezplatne Vám zabezpečíme kompletné finančné sprostredkovanie vrátane prefinancovania kúpy nehnuteľností, ktoré bude pre vás najvýhodnejšie. Využite naše služby a pridajte sa do veľkej skupiny našich spokojných klientov. Tiež vás pozývame na našu FB stránku: Georeality Levice – realitná kancelária, kde môžete pozorne sledovať našu každodennú prácu taktiež na IG: georealitylv a tiež na: www.georealitylv.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty