Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 12. 2022
Bratislava V - Petržalka
Na predaj 3 - izbový byt petržalka
195 000 €

Na predaj 3 - izbový byt petržalka

195 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 69,97 m2
 • Cena za m2: 2 786,91 €/m²
  ID inzerátu: 4871228
Na predaj 3 - izbový byt na Mamateyovej ulici. Nachádza sa v bytovom dome v obľúbenej časti Petržalky. K benefitom tejto nehnuteľnosti určite patrí výborná poloha, pokojné bývanie a pôvodný stav, ktorý dáva možnosť novému majiteľovi prerobiť si byt podľa vlastných predstáv. Blízkosť veľmi dobrej občianskej vybavenosti je samozrejmosťou!
Úžitková plocha bytu 69,97 m2 ponúka príjemné a rodinné zázemie ako pre mladé rodiny, tak pre starších ľudí. Nachádza sa na 14.N.P. a jeho dispozičné riešenie je praktické. Predsieň, toaleta, kúpeľňa, chodba, obývačka, kuchyňa, spálňa, detská izba.

Podlahy v izbách sú laminátové, v chodbe, kúpeľni a kuchyni keramické dlaždice. Všetky okná sú plastové, vykurovanie je teplovodné s oceľovými radiátormi. Napojený je na všetky verejné inžinierske siete - voda, plyn, elektrina, kanalizácia. Vstup do bytového domu je cez bránu s elektrickým vrátnikom.
Prostredie v okolí bytového domu má dobre vybudovanú kompletnú infraštruktúru. V blízkom okolí sa nachádza sieť obchodov a služieb, škôlka, škola, športové, kultúrne a spoločenské zariadenia, ktoré ponúka mestská časť Petržalka. Dopravné spojenie s ostatnými mestskými časťami MHD prípadne autom je veľmi dobré.
Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie a kompletného predajno-právneho servisu až po odovzdanie nehnuteľnosti spokojnému novému majiteľovi.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Podlažie: 14
 • Typ konštrukcie: Panelová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty