Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 11. 2022
Karpatská 159, Marianka
Luxusný 5 izbový mezonet so záhradou v Marianke
440 000 €

Luxusný 5 izbový mezonet so záhradou v Marianke

440 000 €

Info v kancelárii


 • Typ: Predaj
  Druh: 5 a viac izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 160 m2
 • Cena za m2: 2 750 €/m²
  ID inzerátu: 4871230
Realitná kancelária Pegas Real vám ponúka na predaj luxusný 5 izbový mezonet s dvojgarážou a záhradkou v krásnej lokalite plnej prírody a zelene obce Marianka. Exkluzivitu tohto bývania zaručujú okrem luxusných materiálov aj jedinečné výhľady ktoré si môžete vychutnať z dvoch veľkých balkónov.


Tento jedinečný projekt bývania v bezprostrednej blízkosti lesov Karpát navodzuje atmosféru vidieckeho bývania v lukratívnej časti s dobrou dostupnosťou do hlavného mesta. Svojou polohou je predurčený pre aktívne žijúcich klientov, ako aj milovníkov relaxu a pokoja.


Byt

Podlahová plocha 165,83 m2 + balkóny 31,6 m2 + záhrada 71 m2 + podiely na pozemku


Benefitom bývania v tomto mezonete je hlavne priestor. Spodné podlažie s hlavným vchodom je prispôsobené ako nočná časť so štyrmi spálňami, dvomi kúpeľňami a tromi wc. Na chodbách je drevená podlaha, v kúpeľni veľkoformátová kamenná dlažba a v izbách príjemné koberce. Schodisko na horné podlažie je taktiež potiahnuté kobercom a zábradlie zo skla dotvára koncept moderného designu.


Celé horné podlažie tvorí grandiózna obývačka (39 m2) s veľkým balkónom s panoramatickým výhľadom na les. Priestranná kuchyňa s jedálňou (36,49 m2) so vstupom na vlastnú záhradu má vlastnú komoru, jedáleň je prepojená s okolím veľkoformátovým oknom a priestor dopĺňa ďalšie samostatné wc a otvorenú časť s umývadlom


V byte je v každej miestnosti kompletná príprava na klimatizáciu, kúrenie je podlahové s vlastným plynovým kotlom a dom je samozrejme napojený na vodovod a kanalizáciu. Všade použité veľkoformátové okná sú z izolačného trojskla a majú prípravu na exteriérové žalúzie.


Bytový dom


Jedinečnosť a diskrétnosť tohto bývania dodáva fakt, že v dome sú iba 4 byty, čiže pocit kľudu a súkromia je zaručený. Architekt pri navrhovaní domu perfektne zapasoval koncept designu do prostredia lesov, čo dodáva exkluzivitu bývania mesta na periférii lesov.


Lokalita


Hlavným benefitom je poloha, ktorá je ideálnym miestom na bývanie pre ľudí, ktorí pracujú a zdržiavajú sa v centre a vo svojom voľnom čase hľadajú ticho a prírodu.


Marianka je obec na úpätí Malých Karpát s výbornou dostupnosťou do mesta a má taktiež veľmi dobré spojenie s MHD. Nachádza materská škôlka, základná škola, obchody, kaviarne a kvalitné reštaurácie. Najväčšou výhodou je spojenie a kontakt s prírodou, kde človek načerpá energiu športom, prechádzkami alebo len takým pozeraním sa na okolie.


Cena: 440.000,- Eur + 2 x garážové státie 2 x 20.000,- Eur

Kontakt: Igor Vlčko, Rsc.

Mobil: 0911 744 099


Upozornenie: text a fotografie použité v tomto inzeráte podliehajú ochrane podľa autorského práva a nesmú byt kopírované, rozmnožované a šírené v celku alebo po častiach bez predchádzajúceho písomného súhlasu zadávateľa inzerátu.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Podlažie: 2
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Počet balkónov: 1
 • Typ konštrukcie: Tehlová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu