Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 11. 2022
Clementisova, Košice III - Dargovských Hrdinov
Furča 3izb byt Clementisova, Košice
1 €

Furča 3izb byt Clementisova, Košice

1 €

DOHODA


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 57 m2
  • Cena za m2: 0,02 €/m²
    ID inzerátu: 4871509
Ponúkam Vám na predaj pekný 3 Izb byt o rozlohe 56m2 plus 6m dlhá loggia. Byt sa nachádza na 8/8 poschodí čo predurčuje kľudné bývanie bez susedov nad vami. K bytu patrí aj kumbal pred bytom a pivnica v suteréne bytového domu. Bytový dom je po kompletnej rekonštrukcii v roku 2018 / tj. kompletne zateplený a aj strecha je zateplená, nový výťah, nové elektrické vnútorne rozvody, nové balkónové zábradlia …/. Byt sa nachádza na skvelom mieste v lokalite Furca a ma krásny výhľad na Kosice / foto / a samotný byt prešiel kompletnou rekonštrukciou pred cca 10 rokmi ako: murované jadro, nové elektrické rozvody, znížený strop v celom byte/ bodové osvetlenie/, bezpečnostné dvere, dlažba a iné… V byte sú nové interiérové dvere do každej z izieb. Byt je predajom voľný, resp k dispozícii takmer okamžite. Cena bytu je dohodou. Keďže kupujuci môže byt iba jeden tak preto si aktuálny majiteľ vyhradil možnosť predať byt záujemcovi ktorý bude seriózny a ponúkne najvhodnejšiu cenu pre predávajúceho. V prípade ak by ste mali záujem o obhliadku prosím kontaktujte ma na tel. č. 0905411765. Vďaka.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty