Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 11. 2022
Senica
POZEMOK PRI KUNOVSKEJ PRIEHRADE URČENÝ PRE STAVBU CHATY
47 000 €

POZEMOK PRI KUNOVSKEJ PRIEHRADE URČENÝ PRE STAVBU CHATY

47 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rekreačný pozemok
 • Úžit. plocha: 72 m2
  Zast. plocha: 72 m2
  Plocha pozemku: 72 m2
 • Cena za m2: 652,78 €/m²
  ID inzerátu: 4871699
Realitná kancelária ARCHEUS reality SENICA vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok určený na stavbu rekreačnej nehnuteľnosti, chaty  či osadenie modulového domu. Situovaný je na úžasnom, pokojnom mieste medzi korunami stromov, priamo pri vodnej nádrži a rekreačnom stredisku Kunov pri Senici. Inžinierske siete voda, elektrika, kanalizácia sú pri pozemku. Ale to nie je všetko. Pri stavbe je možnosť využiť svah pre terasu, z ktorej bude mať nový majiteľ výhľad priamo na vodnú nádrž a nádherné okolie.

Lukratívna ponuka - jedná sa o posledný voľný pozemok v tejto rekreačnej oblasti pre výstavbu. Pozemky okolo stavieb sú vo vlastníctve mesta a vlastníci chát si ich pekne udržiavajú a využívajú.

► Skôr ako si pozriete foto-dokumentáciu, skopírujte si tento link a pozrite si video obhliadku: https://bit.ly/pozemok_kunovska_priehrada

► Množstvo fotografií a pôdorys nájdete na tomto odkaze: https://bit.ly/3RaIuqs

• výmera pozemku na stavbu 72 m2

•  prístupová asfaltová cesta, následne cca 10m spevnená cesta k pozemku, zatrávnený pozemok, z časti kríky, bezproblémové parkovanie priamo pri pozemku

•   vzdialenosť od okresného mesta Senica 3 km, Trnava 50 km, Bratislava 100 km. 

•   nehnuteľnosť je v osobnom vlastníctve, bez tiarch, zaplatením kúpnej ceny k dispozícii.

Kunovská priehrada je vyhľadávanou rekreačnou oblasťou. Od okresného mesta Senica je vzdialená 5 km smer Myjava. Okolo vodnej nádrže sú trávnaté plochy a piesková pláž v dĺžke 250 m. Vodná plocha je vhodná na kúpanie, člnkovanie a rybolov s možnosťou zakúpenia hosťovacieho rybárskeho lístka. 

Pre peších turistov, cykloturistov i in-line korčuliarov je Kunovská priehrada spojená s mestom cyklotrasou vedúcou peknou prírodou popri potoku Teplica. Spoza priehrady sa dostanete autom aj na pešo do Sobotišťa, obce ktorá je považovaná za vstupnú bránu do krásnej lokality Myjavských kopaníc.

V rekreačnej oblasti nájdete lodenicu s požičovňou lodiek a vodných šliapadiel, športový areál s požičovňou športových potrieb (minigolf, tenisové a volejbalové ihrisko, obrie šachy, ruské kolky), ihrisko pre plážový volejbal. Pre deti sú tu hojdačky, preliezačky a pieskoviská. V letnej sezóne sú v prevádzke reštaurácia, bufet, stánky s občerstvením.

© ARCHEUS reality Senica, s.r.o, - video, text a fotografie sú dielom a majetkom realitnej kancelárie Archeus reality Senica, s.r.o..  

Ak máte záujem o dohodnutie obhliadky, prípadne viac informácií, neváhajte ma kontaktovať na tel. č. 0908/561 713, informácie non- stop mailom: krcova@archeus.sk, nájdete ma aj na sociálnych sieťach.

Právna istota je zabezpečená advokátskou kanceláriou. Vypracujeme odovzdávací protokol a zabezpečíme prepis energií, celý proces je plynulý, bezpečný a bez starostí. Sme certifikovaná realitná kancelária a člen NARKS.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Voda: Áno
 • Kanalizácia: Áno
 • Elektrina: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu