Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 05. 12. 2022
Ivana Krasku, Prievidza
ODSTÚPIM SALÓN KRÁSY
Cena dohodou

ODSTÚPIM SALÓN KRÁSY

Cena dohodou


 • Typ: Prenájom
  Druh: Obchodné priestory
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 100 m2
 • Cena vrátane energií: Áno
  ID inzerátu: 4871852
RADI BY STE PREVÁDZKU SALÓNU KRÁSY BEZ ĎALŠÍCH INVESTÍCIÍ?

Vaša Realitná ponúka na odstúpenie komerčné obchodné prevádzkové priestory, ktoré posledné roky slúžili na prevádzku kaderníctva, kozmetiky, nechtového dizajnu a pedikúry so stabilnou klientelou.

LOKALITA:

salón sa nachádza na frekventovanej ulici Ivana Krasku v Prievidzi na prízemí nebytového priestoru so vstupom z ulice s parkovaním priamo pred prevádzkou.

DOM:

v ktorom sa prevádzka nachádza pozostáva z dvoch podlaží – prízemie a poschodie. Na poschodí je byt a na prízemí sa nachádza nebytový priestor, kde sa nachádza spomínaná prevádzka salónu.

SALÓN:

je v originálnom nadčasovom dizajne s veľkými oknami do ulice a pozostáva z hlavnej miestnosti kde je recepcia, priestor pre čakanie klientov, zázemie, umývacia časť pre klientov s kreslom a dve kadernícke kreslá so zrkadlami, priestor pre pedikérku a dva priestory s lehátkom pre masérku alebo kozmetičku. Ďalej salón tvorí kancelária so skladom tovaru, kuchynka pre pracovníkov aj so šatňou a skrinkami, práčovňa s práčkou a sušičkou.

VÝHODY:

HISTÓRIA S DATABÁZOU STÁLE REAGUJÚCOU KLIENTELOU, BEZ ĎALŠÍCH INVESTÍCIÍ, PARKOVANIE PRED PREVÁDZKOU, NA PRÍZEMÍ S VÝKLADOM, NA FREKVENTOVANEJ ULICI, FB cca 1000fanúšikov, INSTA cca 1700 fanúšikov.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám neváhajte zavolať alebo napísať SMS na tel. 0905333660, 0915 756 855, alebo napíšte mail na mironpetras@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Bojnická cesta 4, Prievidza.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 6
 • Verejné parkovanie: Áno
 • Kúrenie: Ústredné, Lokálne
 • Telekomunikáčné a dátové siete: Optická sieť

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty