Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 22. 11. 2022
Bratislava III - Nové Mesto
Garsónka Bratislava - Nové mesto
128 000 €

Garsónka Bratislava - Nové mesto

128 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Garsónka
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 28 m2
 • Cena za m2: 4 571,43 €/m²
  ID inzerátu: 4872232
Ponúkame na predaj väčšiu GARZÓNKU S BALKÓNOM, na Smikovej ulici v Novom Meste. Garzónka je vhodná ako štartovný byt pre jednotlivca/pár, či vzhľadom na vyhľadávanú lokalitu a nízke prevádzkové náklady, aj ako investičná príležitosť. V byte sa nachádzajú pôvodné drevené parkety, stropné obvodové profily, či dvojkrídlové balkónové dvere. Byt je určený na rekonštrukciu, a po dohode je možné zrealizovať i rekonštrukciu na kľúč (cena v prípade vážneho záujmu na vyžiadanie).

Rýchla dostupnosť do centra mesta je zabezpečená električkou (10 minút).

BYTOVÝ DOM:

Byt sa nachádza na 7. z 12. poschodí zatepleného panelového domu, ktorý prešiel rekonštrukciou – zateplenie fasády, rekonštrukcia výťahov, výmena vchodových dverí s elektrickým vrátnikom. Do bytu je privedený optický internet a TV. Byt je možné prevádzkovať za nízke mesačné náklady (90€/osoba).

DISPOZÍCIA A VYBAVENIE BYTU:

Presvetlený byt disponuje výmerou celkovej plochy 28,53  m2, plus balkón 3,5 m2, spolu 32 m2. K bytu prislúcha pivničná kobka. Byt je v stave, ktorý vyžaduje rekonštrukciu. Byt je kúpou voľný.

Pri vstupe do bytu sa ocitneme vo vstupnej chodbe, z ktorej je vedie vstup do samostatnej kuchynky, ktorá má ďalej prechod do kúpeľne. V kúpeľni sa nachádza sprchový kút, umývadlo a WC. Priestrannú izbu je možné rozdeliť na dennú – obývaciu a nočnú – spálňovú časť so šatníkom. V byte sa nachádzajú drevené parkety, ktoré je možné zrenovovať, na milovníkov starších bytov zapôsobia aj pôvodné stropné obvodové profily. Priestranný balkón s dvojkrídlovým vstupom poskytuje možnosť posedenia pri káve v zelenom prostredí. Byt umožňuje rekonštrukciu s nádychom moderného „retro štýlu“.

Orientácia bytu je na južnú stranu.

LOKALITA:

Obľúbená rezidenčná lokalita v blízkosti Mladej Gardy poskytuje všetku občiansku vybavenosť vrátane vzdelávacích a zdravotníckych zariadení, reštaurácií, obchodov a supermarketov.

Rýchla dostupnosť centra je zabezpečená električkou (10 min), zastávka je od bytu vzdialená max. 5 minút chôdze.

Cena bytu vrátane provízie (3.000€) je 131.000€

V prípade záujmu vieme pomôcť s financovaním danej nehnuteľnosti. Túto ponuku nájdete na www.red.sk pod kódom: 240440

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 12
 • Podlažie: 7
 • Výťah: Áno
 • Počet balkónov: 1
 • Typ konštrukcie: Panelová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty