Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 09. 2022
Malé Borové, Liptovský Mikuláš
Predaj 2i apartmánu Malé Borové
139 900 €

Predaj 2i apartmánu Malé Borové

139 900 €

s DPH


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 45 m2
 • Cena za m2: 3 108,89 €/m²
  ID inzerátu: 4872299
Ponúkame na predaj 2i apartmán v apartmánovom dome v lokalite Malé Borové v tesnej blízkosti Národného parku Západné Tatry – Roháče. Dispozične pozostáva z kuchyne prepojenej s obývacou izbou, spálne, kúpeľne, WC. Výmera apartmánu predstavuje 45m2.  K bytu prináleží priestranný balkón, parkovacie státie pred apartmánovým domom. V apartmánovom dome sa nachádza wellness. Objekt sa nachádza v lokalite, ktorej okolie ponúka bohaté možnosti turistického vyžitia v letnom aj v zimnom období. V okolí sa nachádzajú významné strediská turistickému ruchu, turisticky atraktívne Západné Tatry s lyžiarskym strediskom Roháče - Spálená, obec Bešeňová s celoročnými možnosťami na kúpanie, kúpele Lúčky, aquapark Tatralandia vodná nádrž Liptovská Mara, turisticky veľmi navštevovaná Kvačianska dolina, vrch Veľký Choč, Zuberec - skypark Oravice-Vitanová. Uvedená cena je včitane DPH, v cene bytov sú započítané aj podiely na vybudovanej saune a vírivke ( wellness ), vybudovaný altánok a takisto všetky spoločné priestory a alikvotná časť pozemku v podielovom spoluvlastníctve. Pri rýchlom jednaní je možná dohoda o cene.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet izieb/miestností: 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu