Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 11. 2022
Trnava
3i a 2i byty na predaj - v štandarde
2 225 €/m²

3i a 2i byty na predaj - v štandarde

2 225 €/m²


  • Typ: Predaj
    Druh: 2 izbový byt
    Stav: Vo výstavbe
  • ID inzerátu: 4872316
Pre tých, ktorí túžia po atmosfére pokoja a zároveň chcú mať všetko po ruke. Bývanie, ktoré splní Vaše sny.

Ponúkame na predaj 3 izbové a 2 izbové byty v perfektnej lokalite v obci Cífer. Leží uprostred zelene priamo pri obecnom parku a pešou chôdzou je z nej len na skok do centra obce, kde nájdete všetko čo potrebujete. V obci s ideálnou polohou v blízkosti Trnavy a ľahkou dostupnosťou do Bratislavy po diaľnici aj vlakom, dávame do ponuky na predaj 11 bytov.
5 x – 2 izbové byty
6x – 3 izbové byty

Obec Cífer s takmer 5000 obyvateľmi Vám poskytne pokoj dediny a zároveň komfort mesta. Cífer má kompletnú a kvalitnú občiansku vybavenosť. Samozrejmosťou je materská, základná a základná umelecká škola, lekáreň či zdravotné stredisko s pediatrom, všeobecným lekárom i zubárom. Takisto množstvo príležitostí pre voľnočasové aktivity – športová hala, športový areál, detské ihriská, obecné kúpalisko, hádzanársky, futbalový či šachový klub, rôzne občianske združenia, bohatý kultúrny život od festivalov vážnej hudby a divadelných predstavení až po pestrú ponuku koncertov, plesov a iných podujatí.
Nájdete tu tri rímskokatolícke kostoly, knižnicu, hasičskú zbrojnicu, viacero reštaurácií a predajní potravín, ako aj čerpacie stanice pohonných hmôt. Obec má výbornú dostupnosť do Trnavy (10km ), Senca (13 km), Pezinka (22km) a Bratislavy (42km). Obrovskou výhodou je železničná stanica na hlavnom ťahu Trnava – Bratislava, ktorou sa rýchlo dostanete tak do Trnavy, ako aj do Bratislavy. V blízkosti sú zaujímavé lokality ako Senecké jazerá alebo Malé Karpaty.

A prečo táto zóna patrí medzi TOP miesto na bývanie v obci Cífer?

- Leží len kúsok od centra obce pri historickom parku s kaštieľom.
- Pár minút chôdzou sa nachádza dôležitá občianska vybavenosť – školy, zdravotné stredisko, obchody, športoviská, ale aj rybník s malou farmou a krásnymi vyrezávanými sochami.
- Pretrvávajúci silný vietor typický na rovine v okolí Trnavy Vám nehrozí pre umiestnenie lokality uprostred vysokých stromov.
- V blízkosti preteká potok so širokým pásom zelene.

https://www.cifer.sk/zivot-v-obci/oznamy/obchodna-verejna-sutaz-na-11-bytov-v-lokalite-pri-gidre-2447sk.html

Kontakt:

Služby Cífer s.r.o – sociálny podnik vo vlastníctve obce Cífer
Ing. Veronika Homoláková – 0910 213 289

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu