Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 11. 2022
Vajanského, Trnava
Prenájom reštaurácie v centre Trnavy
2 600 €/mes.

Prenájom reštaurácie v centre Trnavy

2 600 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Reštaurácia
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 306 m2
 • Cena za m2: 8,50 €/m²/mes.
  Cena vrátane energií: Áno
  ID inzerátu: 4872321
Ponúkame Vám na prenájom kompletne zrekonštruovanú  reštauráciu s celkovou výmerou 306 m2. Nachádza sa na prízemí administratívnej budovy so samostatným vchodom z ulice a vchodom pre zásobovanie. Pred vchodom do reštaurácie je verejné parkovisko.  Priestor pozostáva: priestor pre hostí cca 150 osôb, kancelária, 2 x samostatné WC, priestor pre upratovačku, zápultie/bar, umyváreň bieleho riadu, kompletne zariadená kuchyňa s prívodom plynu, sklad, šatne a WC pre personál, vonkajšia terasa v priestoroch átria budovy, terasa je čiastočne zastrešená pre cca 60 osôb. Reštaurácia je vybavená aj výdajnými, ohrevnými a chladiacimi pultmi pre využívanie ako samoobslužná prevádzka pre obedové menu a tiež kompletným vybavením na organizovanie osláv, svadieb, firemných večierkov a pod. Priestory boli v roku 2017 kompletne zrekonštruované vrátane reštauračného a kuchynského vybavenia. Momentálne sú priestory plne  zariadené, je možnosť odkúpenia zariadenia od predchádzajúceho nájomcu za cca 50000€ s možnosťou dohody. Ešte je možné odkúpiť aj s.r.o., ktorá reštauráciu prevádzkovala a ktorá má vybavené všetky potrebné povolenia. Lokalita ponúka širokú potenciálnu klientelu z bezprostredne susediacich úradov a prevádzok z okolia budovy a pešej zóny. Cena 2 600 €/mesiac bez DPH + elektrina, voda a plyn. Províziu neplatíte.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty