Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 12. 2022
Žiar nad Hronom
BOSEN | Novostavba Penziónu pri Vodnom raji, Vyhne, 504 m²
1 000 000 €

BOSEN | Novostavba Penziónu pri Vodnom raji, Vyhne, 504 m²

1 000 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Hotel, penzión
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 503,63 m2
 • Cena za m2: 1 985,58 €/m²
  ID inzerátu: 4873148
Bosen Group Vám ponúka na predaj objekt novostavby penziónu pri známom kúpalisku Vodný raj v okrese Žiar nad Hronom, obec Vyhne.OBJEKT: Výmera objektu je 504 m2 s pozemkom o výmere 3008 m2. Penzión bol skolaudovaný v roku 2015 a pozostáva z dvoch nadzemných podlaží. Budova je murovaná z pórobetónových tvárnic s monolitickou stropnou konštrukciou so strechou z drevených priehradových väzníkov pokrytých ľahkou plechovou krytinou. Vnútorná úprava stien je jadrovou a jemnou štukovou omietkou. Zdrojom tepla je plynový kondenzačný kotol, samotné vykurovanie je zabezpečené radiátormi a podlahovým vykurovaním (vodným). Prístup do reštaurácie penziónu je riešený bezbariérovo.DISPOZÍCIA: Na 1NP sa nachádza reštaurácia s barom a zimnou záhradou s výstupom na terasu, plne vybavená kuchyňa so zázemím pre personál a toalety. Reštaurácia so zimnou záhradou a terasou má kapacitu 104 miest na stravovanie, je vhodná na oslavy svadby a akcie rôzneho zamerania. Ako atrakcia penziónu je pôvodná "Kolkáreň" situovaná v exteriéri penziónu, ktorá je obľúbenou atrakciou návštevníkov. Na 2NP sa nachádza 5 dvojlôžkových apartmánov s balkónom a kúpeľňou v každej z nich.ZARIADENIE: Penzión je vo výbornom stave. Priestory reštaurácie sú priestranné, dobre presvetlené a veľmi dobre dispozične riešené. Súčasťou hlavného jedálenského priestoru sú kvalitné stoly a stoličky ako aj detský kútik či krb. Predáva sa kompletne zariadený vrátane kuchyne.


PARKOVANIE: Penzión disponuje dvomi odstavnými plochami a priamo susedí s parkoviskom susediaceho kúpaliska Vodný raj, čím je zabezpečené bezproblémové parkovanie.


LOKALITA: Objekt je lokalizovaný len 15 minút od R1 medzi Nitrou a Žiarom nad Hronom. Nachádza sa v srdci krásnej prírody Štiavnických vrchov, oblasťou známou svojimi liečivými prameňmi. Známe kúpalisko Vodný raj Vyhne je vzdialené len dve minúty chôdze ktoré ponúka zákazníkom Penziónu Kolkáreň relaxačno-športové vyžitie.


3D Obhliadka Reštaurácie:

https://my.matterport.com/show/?m=kTwusWbuqMR


3D Obhliadka Apartmánov:

https://my.matterport.com/show/?m=4UqQ3Nz4ho9


CENA: 1.000.000 EURRealitný maklér: Mgr. art. Nora ŽalúdekováRealitná kancelária Bosen Group je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Počet balkónov: 5
 • Počet terás: 1
 • Typ konštrukcie: Kvádrová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu