Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 09. 2022
Trnava
/FOIT/ - PREDAJ- 3 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V OBCI BRESTOVANY S MOŽNOSŤOU INVESTÍCIE DO BUDÚCNOSTI
200 000 €

/FOIT/ - PREDAJ- 3 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V OBCI BRESTOVANY S MOŽNOSŤOU INVESTÍCIE DO BUDÚCNOSTI

200 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 201 m2
  • Cena za m2: 995,02 €/m²
    ID inzerátu: 4873401
Realitná kancelária FOIT vám ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom so samostatne stojacou garážou v tichej uličke v obci Brestovany, ktorá sa nachádza 13km od mesta Trnava.

Dom s podlahovou plochou 159m2 je čiastočne zrekonštruovaný- nové stierky, nová elektrika v časti domu, podlahy, dlažba. Dom sa rozprestiera na pozemku o celkovej rozlohe 1326m2. Tento rodinný dom je napojený na inžinierske siete (voda, elektrika a plyn).

Rodinný dom, ktorý je čiastočne podpivničený, pozostáva z jedného podlažia. Dispozičné riešenie- vstupná chodba, z ktorej sa vchádza do priestrannej obývacej izby, vedľa obývacej izby sa nachádza jedna veľká spálňa, za obývacou izbou je ďalšia veľká spálňa, kúpeľňa s vaňou spojená s toaletou. Chodbička oddeľuje obývaciu časť domu od kuchyne so špajzou a samostatnej jedálne, z chodbičky je výstup na terasu a dvor. Nech sa páči, dispozíciu domu si pokojne pozrite v priloženej virtuálnej obhliadke, ktorú nájdete v dolnej časti inzerátu. Dom sa predáva bez zariadenia aj bez kuchynskej linky.

Kúpa tejto nehnuteľnosti je aj vhodnou investíciou do budúcnosti nakoľko je tu možnosť rozdelenia pozemku na dva samostatné pozemky, v priebehu pár rokov je v pláne vybudovanie cesty k zadnému pozemku.

Spomínaná obec disponuje úplnou občianskou vybavenosťou, v blízkosti sa nachádzajú škola, škôlka, detské ihriská, obchody s potravinami, výhodou je dobrá prepojenosť s mestom Trnava autobusovou alebo železničnou dopravou, ktorou ste v Trnave za 7 minút, taktiež dobré napojenie na diaľnicu.

Nehnuteľnosť je možné zadovážiť len v hotovosti, z vlastných finančných zdrojov, prípadne založením inej nehnuteľnosti.

CENA: 200.000,- EUR

V prípade záujmu o viac informácií ako aj dohodnutia obhliadky ma prosím kontaktujte.

Tel. kontakt: 0905 863 816

Email: suryova@foit.sk

Ing. Nikoleta Šuryová

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty