Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 11. 2022
Stromová, Bratislava III - Nové Mesto
4 izbový byt s parkovacím stojiskom v BA III, Novom Meste, Kramáre, Stromová ul.
Cena dohodou

4 izbový byt s parkovacím stojiskom v BA III, Novom Meste, Kramáre, Stromová ul.

Cena dohodou

info o cene poskytneme na vyžiadanie


  • Typ: Predaj
    Druh: 4 izbový byt
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 87 m2
  • ID inzerátu: 4873664
Predmetom ponuky je 4 izbový byt s balkónom, veľkou pivnicou a parkovacím stojiskom, nachádzajúci sa v Bratislave III, Novom Meste – Kramáre – na Stromovej ulici.
Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, nemocnica, školy, škôlky . . . ) výbornú dopravnú obslužnosť (3 zastávky trolejbusom do centra). Pešou dostupnosťou sa dá z bytu dostať do lesoparku Horský park, resp. Koliba.
Byt sa nachádza na 6. poschodí v 11 poschodovom bytovom dome „STROMOVÁ“ s výťahom. Ten vznikol v r. 2015 kompletnou prestavbou pôvodne kancelárskej budovy. Konštrukčne je objekt tvorený prefabrikovaným železobetónovým skeletom, obvodový plášť tvorí tehlové murivo so zateplením. Svetlá výška miestností je 2840 mm (284 cm).
Byt je 4 izbový, jeho výmera je 87,26 m2 (z toho pivnica 8 m2) + zasklenná loggia 3 m2, orientovaný je na 3 strany.
Deliace priečky medzi bytom a chodbou sú akustické pórobetónové tvárnice hr. 200 mm resp. železobetónové stužujúce steny,
Medzi bytmi sú bezpečnostné akustické sadrokartónové steny hr. 2085 mm (2xDDK 12,5 mm, oceľový plech 0,6 mm, 2xprofily CW 75 oddelené tesniacou páskou, medzi nimi minerálna vlna 2 x 100 mm, oceľový plech 0,6 mm, 2xSDK 12,5 mm)
Vnútrobytové deliace priečky – sádrokartónové hr. 100 mm (2 x SDK 12,5 mm, profily CW 50, vzduchová medzera, minerálna vlna 40 mm, 2 x SDK 12,5 mm)
Okná sú plastové, biele s izolačným dvojsklom a tieniacim systémom – exteriérové hliníkové žalúzie s elektrickým ovládaním (okrem balkónových dverí).
Vstupné dvere sú bezpečnostné, protipožiarne v oceľovej zárubni, vnútorné sú plné, laminátové biele s obložkovou zárubňou.
Podlahy v obytných miestnostiach - vinylová akustická podlaha s dekorom drevených lamiel + soklík, v kúpeľni a toalete je keramická dlažba.
Kuchyňa je od firmy HANÁK so spotrebičmi BOSCH, zabudovaná práčka je AEG.
Vykurovanie: centrálna plynová domová kotolňa, vykurovacie telesá - radiátory s termoregulačnými hlavicami a meraním + elektrický rebríkový radiátor v kúpeľni.
Klimatizácia je v obývacej izbe spojenej s kuchyňou.
Povrchy stien – tapety.
Byt je kompletne zariadený a predmetom predaja je aj zabudovaný (vstavané skrine) aj voľne stojaci nábytok.
Predmetom predaja je aj spoluvlastnícky podiel na pozemku
K dispozícií je pripojenie na internet od 3 operátorov – TELEKOM, UPV, Vnet + domový audiovrátnik s ovládaním vstupných dverí do domu priamo z bytu.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Počet izieb/miestností: 4

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu