Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 11. 2022
Trieda SNP, Banská Bystrica
NA PREDAJ 4 izbový byt Sídlisko SNP
249 990 €

NA PREDAJ 4 izbový byt Sídlisko SNP

249 990 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 106 m2
 • Cena za m2: 2 358,40 €/m²
  ID inzerátu: 4873741
Ponúkame Vám na predaj krásny priestranný byt v jednej z najvyhľadávanejších lokalít Banskej Bystrice - Sídlisko SNP

PARAMETRE NEHNUTEĽNOSTI
Tento byt sa nachádza v tehlovom dome na 1. vyvýšenom poschodí zo 4. Jeho výhľad na okolitú zeleň Vás určite poteší. Orientácia bytu je na južnú a severnú stranu. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňala - výmenu plastových okien, úprava stien hladkou brúsenou stierkou, renovácia drevených brúsených lakovaných parkiet, výmena kuchynskej linky a osadenie bezpečnostných vchodových dverí. Výhodou tejto nehnuteľnosti je jej dispozičné riešenie, keďže všetky 4 izby sú nepriechodné. Vstup do bytu tvorí priestranná a dlhá chodba.
Bytový dom má samostatný vykurovací systém KOST, ktorý vďaka svojmu spôsobu zabezpečuje 24 hodinovú prevádzku teplej vody a kúrenia.

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ
Sídlisko SNP má plnú občiansku vybavenosť. Školy, škôlky, športové areály, obchody, pohostinstvá, poliklinika, vlaková a autobusová stanica, banky, pošta výborná dostupnosť do centra a bezproblémové parkovanie v okolí domu.

ZAUJÍMAVOSTI
KANÁL NA SÍDLISKU (zdroj:10 zaujímavostí, ktoré ukrýva Banská Bystrica - Alegre)
Svoje detstvo som prežila na Sídlisku. Inak sme ho nevolali, bolo to proste Sídlisko. Až pri písaní tohto článku som zistila, že jeho pôvodný názov je sídlisko Prednádražie. Každý deň som do školy chodila po moste ponad kanál. Počas telocviku sme behávali okolo kanála. Proste kanál bol súčasťou Sídliska.
Voda, ktorá v kanáli prudko tiekla, bola vlastne voda z Hrona, odrazená pri Šalkovej smerom k Mestskej elektrárni, ktorá sa nachádzala na Jegorovovej ulici. A potom sa cez kanál dostala späť do Hrona. Elektráreň prestala fungovať v roku 1969 a v priestore kanála boli umiestnené kanalizačné kameninové rúry. Skládka rúr bola pri našich bytovkách a radi sme sa v nich skrývali.
Dnes kanál pripomína zeleň medzi domami na Triede SNP. Priestor od Námestia Slobody až po Štatistický úrad tvorí zelený pás, na ktorom sú cestičky, lavičky či detské ihriská. A ľudia, ktorí tam oddychujú ani netušia, že vlastne oddychujú nad bývalým kanálom.
(zdroj:Trieda SNP (Banská Bystrica) – Wikipédia (wikipedia.org))
Trieda SNP sa nachádza na sídlisku Sídlisko, ktoré bolo okolo nej postavené v rokoch 1953 až 1965. Kopíruje niekdajší kanál odvádzajúci vodu z bývalej mestskej elektrárne. Na západe končí na Námestí slobody. Približne v polovici ju pretína ulica 29. augusta.

Financovanie a zároveň celý proces predaja nehnuteľnosti zabezpečí spoločnosť Broker Consulting, a.s.
Každému záujemcovi poskytneme finančné poradenstvo ZADARMO.

Fotografie, text a video sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Broker Consulting, a.s. a žiadna ich časť nesmie byť publikovaná a kopírovaná bez jej súhlasu.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 4
 • Podlažie: 1
 • Typ konštrukcie: Tehlová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty