Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 11. 2022
Senecká, Hubice
PREDAJ: 4-izbový rodinný dom v Hubiciach.
180 000 €

PREDAJ: 4-izbový rodinný dom v Hubiciach.

180 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 120 m2
  Plocha pozemku: 600 m2
 • Cena za m2: 1 500 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4873755
Realitná kancelária Dobré reality spol. s r. o. predáva s povolením majiteľa rodinný dom v Hubiciach. Cena 180 000 €

Ak chcete bývať na dedine blízko Bratislavy a môcť bez problémov dochádzať do práce, pre Vás je určený tento dom v Hubiciach.
Dom sa nachádza v centre obce, je 4-izbový a podpivničený. Bol postavený z tehál v roku 1958 - 1960. Neskôr bola k nemu pristavená prístavba. Na pozemku je aj malý murovaný domček - letná kuchyňa, v ktorej majú domáci uložené náradie. Táto budova bola postavená v roku 1930.
Dispozícia domu: Dva vchody, dve chodby, technická miestnosť s plynovým kotlom, práčkou a sušičkou, 4 izby, kúpeľňa s masážnou vaňou a WC, pivnica, v ktorej sa nachádza kotol na tuhé palivo. Interiér domu je moderný, dom je ihneď obývateľný, vyžaduje len zateplenie fasády a po čase aj výmenu strechy.
Okolo domu je 6 árový pozemok. K dispozícii sú všetky siete, pred domom je prípojka vodovodu, ale majitelia používajú vodu zo studne. V dome je predpríprava na druhú kúpeľňu.

Lokalita:
Hubice sú pôvabná dedina blízko Bratislavy s počtom obyvateľov cca 600. Vzdialenosť od kraja Bratislavy je 16 km. V obci je materská škola, reštaurácia, dva kaštiele s parkom a románsky kostolík z konca 13. storočia, ktorý stále plní svoju funkciu. V neďalekom Štvrtku na Ostrove je maďarská ZŠ, v Lehniciach a Kvetoslavove je slovenská škola.

CENA: 180 000 € vrátane provízie realitnej kancelárie, v ktorej je zahrnutý kompletný realitný a právny servis, ako aj notárske poplatky pri overovaní podpisov a katastrálny poplatok pri žiadosti o vklad na kataster.

KONTAKT: Mgr. Žofia Murgašová, 0910939138, murgasova@dobrereality.sk

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov a ponúkame najvýhodnejšie podmienky! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty