Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 05. 12. 2022
Hlavná, Vojka nad Dunajom
Predaj RD Vojka nad Dunajom
225 000 €

Predaj RD Vojka nad Dunajom

225 000 €

175000


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 230 m2
  Zast. plocha: 110 m2
  Plocha pozemku: 549 m2
 • Cena za m2: 978,26 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4874180
Ponúkame Vám na predaj zariadený domy a vily Vojka nad Dunajom, Hlavná. Plocha: úžitková 230m2, zastavaná 110m2, pozemku 549m2. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa, sprchovací kút. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák. Kúrenie: centrálne, lokálne, krb. Ostatné vybavenie: internet. Sedlová strecha s podkrovím.Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Úplné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230/400V), kanalizácia.Výhody: tiché prostredie, obchody, rybolov. Cena 225 000 €

Dom je vhodný na chalupárčenie ako aj na celoročné bývanie. Obec Vojka vďaka svojej polohe začína byť veľmi lukratívna a vyhľadávaná. Obec je situovaná v krásnej prírode s množstvom zelene, nachádza sa medzi ramenom Dunaja - dunajské ramená, lužné lesy a vodným dielom Gabčíkovo. Do obce sa dá dostať tromi spôsobmi - cestnou dopravou z Bratislavy cez Čuňovo (35 km - plynule bez dopravnej zápchy), z Gabčíkova a kompou z Kyselice. Objavujú ju ľudia ktorí túžia po aktívnom životnom štýle v oáze pokoja obklopenej lužnými lesmi a vodami Dunaja a Dunajských ramien s veľmi dobrou dostupnosťou do Bratislavy, Šamorína a Dunajskej Stredy. V blízkosti  obce je veľké jazero (Vojčianske jazero), ktoré okrem iného plní aj rekreačnú funkciu.

V blízkom okolí sú krásne dunajské zátoky a dve jazerá, cyklotrasa, možnosť vykonávať všetky letné športy, vrátane rybolovu a člnkovania.

Miesto ideálne na bývanie. Obec Vojka nad Dunajom ponúka občiansku vybavenosť – 2 x potraviny, pošta, reštaurácia (Csárda), vinotéka a 2 pohostinstvá. V tesnej blízkosti obce je krásne prírodné jazero, stará hrádza a dunajské ramená. Na dunajskej hrádzi je cyklotrasa, vedúca až do Bratislavy, druhým smerom na Budapešť. Je rajom pre rybárov, poľovníkov a vodákov, stvorená na relax a rekreáciu a najmä veľmi kľudný a pokojný život.

Prajem príjemný deň.

Aktuálne túto ponuku nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárie. V prípade záujmu máme pre Vás pripravené všetky potrebné realitné služby vrátane klientskeho servisu  spojené s pohodlným a bezproblémovým prevodom.

Viktor Strelec: Pozri moju ponuku  Požiadajte o o virtuálnu prehliadku. 

Naše motto: Pre mňa sú nehnuteľnosti viac ako len predaj.
Mobil: 0918 404 251
Email: v.strelec@maklerstrelec.sk

Uverejnené média a fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom a autorským dielom MaklérStrelec © Copyright. Všetky práva vyhradené.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1995
 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2014
 • Energetický certifikát: B
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet podzemných podlaži: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty