Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 05. 12. 2022
Krupina
NA PREDAJ INVESTIČNÉ POZEMKY V OKRESE KRUPINA - trvalý trávnatý porast, orná pôda 7609m2
121 744 €

NA PREDAJ INVESTIČNÉ POZEMKY V OKRESE KRUPINA - trvalý trávnatý porast, orná pôda 7609m2

121 744 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Lúka, pasienok
  • Plocha pozemku: 7609 m2
  • Cena za m2: 16 €/m²
    ID inzerátu: 4874194
DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, maklér Eva Balijová ponúka na predaj pozemky v okrese Krupina-Kopanice, okres Zvolen

PREDMET PONUKY:
Ponúkame na predaj slnečné, rovinaté aj mierne svahovité pozemky o výmere 7609m2 z toho orná pôda 3191m2, orná pôda 4011m2 a trvalý trávnatý porast 407m2 vedené ako reg.parcela (E) Pozemky sú situované v obci Kopanice, určené na farmárčenie, obhospodarovanie pôdy, poľovníctvo, alebo ako investičné pozemky. Pripojenie elektriky a vody je 50m od pozemku. Prístup na pozemok je z upravenej asfaltovej cesty (obecnej).

CENA:
16Eur/m2, plus dohoda na cene možná, vrátane poplatkov za kompletný servis realitnej kancelárie DOBRÉ REALITY s.r.o.

ODMENA ZA VÁŠ TIP :
Viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych a poznáte niekoho, kto potrebuje pomoc pri predaji alebo prenájme svojho domu, bytu, pozemku, prípadne inej nehnuteľnosti ?
Stačí nás odporučiť Vaším známym a priateľom. V prípade, že sa obchod zrealizuje, máte istú odmenu na základe vopred Vami podpísanej zmluvy o spolupráci s našou spoločnosťou, kde sa zaväzujeme vyplatiť Vám vopred dohodnutú odmenu za TIP.

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov a ponúkame najvýhodnejšie podmienky! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu