Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 11. 2022
Heydukova, Bratislava I - Staré Mesto
SVOBODA & WILLIAMS I 3-izbový byt s vysokými stropmi, Staré Mesto
439 000 €

SVOBODA & WILLIAMS I 3-izbový byt s vysokými stropmi, Staré Mesto

439 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 98 m2
 • Cena za m2: 4 479,59 €/m²
  ID inzerátu: 4874417
V historickom centre Bratislavy na Heydukovej ulici ponúkame na predaj priestranný dizajnový 3-izbový byt s vysokými stropmi situovaný na 2. poschodí bytového domu. Bytový dom ponúka možnosť využitia terasy na grilovanie na najvyššom poschodí s krásnym výhľadom na mesto.

Dispozičné riešenie bytu tvorí samostatná kompletne vybavená kuchyňa s komorou, dve samostatné spálne, prechodná obývacia izba a kúpeľňa s vaňou.

Štandard obsiahnutý v cene nehnuteľnosti zahŕňa pôvodné repasované drevené parkety, terazzo dlažbu, plastové okná, kuchyňu s komorou a kompletným vybavením (sporák, rúra, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou). Byt má vlastný plynový kotol. V byte je i príprava na piecku.

Lokalita centra Starého Mesta ponúka široké spektrum služieb, obchodov a kompletnú občiansku vybavenosť (verejné inštitúcie, banky, notárske úrady či advokátske kancelárie, pošty, hotely). Výborná dopravná dostupnosť vďaka blízkosti zastávok MHD (trolejbusy, autobusy, električky).

K bytu prislúcha pivnica. Parkovanie pred domom za poplatok.

Interiér 90 m2, pivnica 8 m2

ID 43944
https://svoboda-williams.sk/predaj/byty/detail/43944-stare-mesto
--

In the historical center of Bratislava on Heydukova Street, this spacious designer 2-bedroom apartment for sale with high ceilings is situated on the 2nd floor of a residential building. The apartment building offers residents the possibility of using the terrace with a barbecue area on the top floor with beautiful views of the city.

The layout of the apartment consists of a separate fully equipped kitchen with a pantry, two separate bedrooms, a transitional living room, and a bathroom with a bathtub.

Facilities included in the price of the property consist of original refinished wooden parquet floors, terazzo tiles, plastic windows, and a fully equipped kitchen (stove, oven, dishwasher, refrigerator with a freezer) with a pantry. The apartment has its own gas boiler and a preparation for a heating stove.

Its location in the center of Old Town offers a wide range of services, shops, and complete civic amenities (public institutions, banks, notary offices or law offices, post offices, hotels). Excellent transport accessibility thanks to the proximity of public transport stops (trolleybuses, buses, trams).

The apartment comes with a cellar storage unit. Parking in front of the building is available for a fee.

Interior 90 m2, cellar 8 m2

ID 43944
https://en.svoboda-williams.sk/slovak-sale/apartments/detail/43944-stare-mesto

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

Svoboda & Williams - Christie's International Real Estate Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. Zobraziť všetky inzeráty (146)
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty