Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 09. 2022
Brezno
Pozemok na výstavbu bungalovu s elektrickou prípojkou na pozemku, vypracovaný projekt na výstavbu GR
55 000 €

Pozemok na výstavbu bungalovu s elektrickou prípojkou na pozemku, vypracovaný projekt na výstavbu GR

55 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 600 m2
  • Cena za m2: 91,67 €/m²
    ID inzerátu: 4874449
Ponúkame Vám na predaj krásny rovinatý a celý deň slnečný pozemok.

Parcela je o rozlohe 600 m2, rozloha pozemku 20 m x 30 metrov na dĺžku. Ide o stavebný pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu, bungalovu či chalupy. Prostredie láka svojou peknou prírodou, kde nájdete možnosti na bežkovanie, turistiku či prechádzky. Možností je veľa a výhodou je aj možnosť kúpi pozemok na hypotekárny úver.

Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka, odpad je možné riešiť septikom a voda vlastnou studňou ako okolité novopostavené rodinné domu. Lokalita je neďaleko mesta Brezna v časti Podkoreňová. Z pozemku na severnú stranu je výhľad na Nízke Tatry.
Parcela je rovinatá pripravená k výstavbe. Pozemok je oplotený, kde sa nachádza drevená bunka na náradie a plechová garáž. Prístupová cesta je asfaltová, na pozemku neviaznu žiadne ťarchy a vecné bremená a majiteľ disponuje aj podielom na prístupovej ceste, čiže pozemok je určite možné kúpiť aj na úver.

Neváhajte sa osobne presvedčiť o kvalitách tohto pozemku a dohodnite si osobnú obhliadku na tel.č. 0944 222 177. Rada Vám poskytnem všetky podrobné informácie, vybavíme kompletný právny servis, ktorý je v konečnej cene započítaný.

Ak sa rozhodnete pre našu realitnú kanceláriu dostanete od nás aj BONUS a to v podobe vypracovaného znaleckého posudku v prípade záujmu, ktorý uhradíme za Vás, zľavový poukaz na nákup v predajni Orion (v centre S1) a hotový projekt vypracovaný na výstavbu bungalovu na tomto pozemku.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Voda: Áno
  • Elektrina: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu