Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 12. 2022
Vojka nad Dunajom
Vidiecky 4 izbový rodinný dom s peknou architektúrou, 14,6 árový pozemok - Vojka nad Dunajom, 20 km
270 000 €

Vidiecky 4 izbový rodinný dom s peknou architektúrou, 14,6 árový pozemok - Vojka nad Dunajom, 20 km

270 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 200 m2
  Zast. plocha: 260 m2
  Plocha pozemku: 1460 m2
 • Cena za m2: 1 350 €/m²
  ID inzerátu: 4874460
TUreality ponúka pekný vidiecky dom postavený v 50 –tych rokoch na priestrannom 14,6 árovom pozemku s ovocným sadom a hospodárstvom. Šírka pozemku je 18 m. Súčasťou domu postavenom v tvare „L“ , je kvalitná vysoká hospodárska stavba. Dom má 2 vstupy. Centrálny vstup je do presvetlenej verandy , odtiaľ do štvorcovej svetlej prednej izby, cez ktorú sa ide do druhej opäť priestrannej štvorcovej izby. Z verandy je tiež vstup do kuchyne, ktorá je prepojená s druhou izbou. Za kuchyňou je spojovacia chodba s bývalou kúpeľňou a miestnosť s výstupom do podkrovia . Za týmito priestormi sú dve menšie izby , ktoré majú výstup na záhradu. Súčasťou domu je masívna a vysoká hospodárska miestnosť prístupná z dvora. V dome bola urobená izolácia proti vode a nové plastové okná a vchodové dvere. Podkrovie je pôvodné, zaujímavo riešené s možným budúcim využitím. Dom vyžaduje rekonštrukciu elektriny, kúrenia, inštalácii, zriadenie sociálneho zariadenia, kuchyne a podláh. V záhrade je samostatná podpivničená letná kuchyňa. Je tu výborná stará jabloň a viacero dobrých koreňov viniča, marhuľa, slivka a černice. Dom vie poskytnúť po rekonštrukcii čarovné bývanie s hospodárením v malebnej obci Vojka nad Dunajom pri čarovných dunajských jazerách a pri známom rekreačnom Vojkanskom jazere. Okolie je raj pre vodné športy, rybárov, vodákov, vo výbornej dostupnosti ku Bratislave. Obec má dobrú vidiecku infraštruktúru, sú tu viaceré obchody, reštaurácie, materská škola, v susednej obci Dobrohošť je základná škola 1-4. V obci je príjemná komunita obyvateľov obce.
Energetický certifikát nie je k dispozícii. V cene je zahrnutá kompletná právna starostlivosť, možnosť vybavenia HÚ. Info a obhliadky: mail: vlaskova@tureality.sk, tel: +421 41 3217800.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1980
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Iné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Terén pozemku: Rovinatý

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty