Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 11. 2022
Nová Stráž, Komárno
Vidiecky rodinný dom s garážou a veľkým pozemkom v Novej Stráži
130 000 €

Vidiecky rodinný dom s garážou a veľkým pozemkom v Novej Stráži

130 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 1320 m2
 • Cena za m2: 98,48 €/m²
  ID inzerátu: 4874959
Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj vidiecky rodinný dom vo vyhľadávanej mestskej časti Komárna - Nová Stráž. Celková plocha pozemku je 1320 m2 a nachádza sa na ňom rodinný do s prístavbou a niekoľko úžitkových (hospodárskych) budov. Zastavaná plocha rodinného domu s prístavbou je cca 350 m2. Rodinný dom dispozične pozostáva veľkej verandy, predizby, kúpeľne s vaňou, samostatnej toalety, 2 priechodných a 1 nepriechodnej izby, kuchyne, 2 miestností, ktoré je možno využívať ako komoru, špajzu resp vedľajšiu kuchyňu. Do technickej miestnosti je prístup z domu aj z dvora. Prístavba rodinného domu pozostáva z 1 veľkej úžitkovej miestnosti, garáže a letnej kuchyne s prístupom do podkrovia.Pozemok je pekný, udržiavaný s viacerými ovocnými stromami. Nachádzajú sa tu aj hospodárske budovy, vlastná studňa, 2 šopy.Rodinný dom je v pôvodnom, ale zachovalom stave vo veľmi dobrej lokalite.Nehnuteľnosť je kúpou ihneď voľná. Odporúčam obhliadku!Bližšie informácie Vám rád poskytnem na telefónnom čísle 0948 457 557 a pomôžem Vám v komplexnom poradenstve, právnych službách a vo výbere najlepšej ponuky úveru v banke - bezplatne.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Počet terás: 1
 • Počet garáží: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty