Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 11. 2022
Žilina-Rosinky
Administratívne priestory na prenájom na Rosinskej ceste v Žiline
1 173,26 €/mes.

Administratívne priestory na prenájom na Rosinskej ceste v Žiline

1 173,26 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Polyfunkčný objekt
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 213,32 m2
  Plocha pozemku: 213,32 m2
 • Cena za m2: 5,50 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 4875377
Realitná kancelária DOM ponúka na prenájom administratívne priestory na Rosinskej ceste v Žiline o celkovej výmere 213,32 m2.

Priestory sa nachádzajú na druhom nadzemnom podlaží polyfunkčnej budovy s nákladným aj osobným výťahom a sú orientované na severovýchod. Budova je momentálne v stave rekonštrukcie, ide najmä o zateplenie fasády, predpokladané dokončenie jar 2023. Prenájom je určený pre firmu ako administratívne sídlo spoločnosti, ale aj pre firmu, ktorá sa zaoberá výskumom a vývojom, respektíve malosériovou výrobou.

Dispozične sa jedná o obdĺžnikový priestor rozdelený v strednej časti nosnou priečkou. Na dvoch stranách (sever a východ) sú vysoké okná, čo zabezpečuje dostatočné presvetlenie celého priestoru. Podlaha je nová, vymenená, môže byť pokrytá gumou alebo plávajúcou podlahou podľa požiadaviek záujemcu. Rovnako je možné priestor rozdeliť priečkami. Kúrenie je zabezpečené radiátormi napojených na novú kotolňu.

Spoločná kuchynka a sociálne zariadenia sa nachádzajú na chodbe.

K vybaveniu patrí internet cez optický kábel, vonkajší kamerový systém, osobný a nákladný výťah. Budova má exteriérové tienenie zabezpečené železným skeletom, čím sa v letných mesiacoch priestory neprehrievajú.

Areál je momentálne otvorený, rekonštrukcia sa bude týkať aj parkovacích miest a výstavby rampy.

Budova, v ktorej sa priestory nachádzajú, je situovaná v okrajovej časti Žiliny, kde sa nachádza mnoho firiem zaoberajúcich sa výrobou alebo vývojom/výskumom. V rozľahlom areáli sídli aj STK a vynikajúca reštaurácia Bueno Gusto.

Parkovanie je možné priamo pred budovou.

Cena: 5,50 €/m2/mesiac + 2,10 €/m2/mesiac (záloha za energie, vyúčtovanie podľa skutočnej spotreby)

Trojmesačný depozit. Ceny sú bez DPH.

Priestory sú voľné ihneď.Virtuálnu prehliadku priestorov si môžete pozrieť tu (skopírujte si link): https://kuula.co/share/collection/79pkd?logo=0&info=0&fs=1&vr=1&sd=1&initload=0&thumbs=1

V prípade záujmu a zistenia viac informácií alebo dohodnutia termínu obhliadky ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 919 180 044 alebo e-mailom na: lucia.puncova@rkdom.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Voda: Áno

Doplnková informácia

Sme realitná kancelária s dlhoročnými skúsenosťami na slovenskom realitnom trhu. Zabezpečujeme pre našich klientov kompletný realitný servis, predaj, prenájom a správu nehnuteľností.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty