Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 05. 01. 2023
Chorvátsko
Dom s nádherným výhľadom na more, 250m od mora, ostrov Vis, Chorvátsko
257 500 €

Dom s nádherným výhľadom na more, 250m od mora, ostrov Vis, Chorvátsko

257 500 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Pôvodný stav
  • Úžit. plocha: 78 m2
  • Cena za m2: 3 301,28 €/m²
    ID inzerátu: 4875432
Podrobnosti o nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti C_3844

Miesto: ostrov Vis

Typ nehnuteľnosti: dom na ostrove Vis

Cena 257.500 €

Obytná plocha domu: 78 m²

Plocha pozemku: 240m

Dispozícia: 2 spálne, 2 kúpeľne

Vzdialenosť od mora: 250m od mora

Orientácia na východ

Elektrina

Voda z vodovodu

Systém odtokov

Telefón / Internet

Prístup autom

Kľúčové vlastnosti

Záhrada

Kompletne zariadený

Vonkajšie stolovanie

Panoramatický výhľad na more

Samostatne stojaci dom

Popis:

Realitná kancelária Relax properties vám ponúka na predaj tento samostatne stojaci dom na východnej strane ostrova Vis, s nádherným otvoreným výhľadom na more a celý prístav Vis.

Dom s celkovou obytnou plochou 78 m2 sa rozkladá na dvoch podlažiach. Každé poschodie obsahuje jednoizbový apartmán s obývacou izbou, kuchyňou, jedálňou, spálňou a kúpeľňou. Dom má balkón, ktorý sa rozprestiera po celej dĺžke domu a dve terasy, jedna na dolnom a druhá na hornom poschodí.

Terasa na prvom poschodí má 20 m2 a terasa spolu s balkónom na druhom poschodí má 27 m2. V zadnej časti prvého poschodia sa nachádza pivnica, ktorá v súčasnosti slúži majiteľom ako sklad. Dá sa jednoducho prerobiť na iné účely budúceho majiteľa, ako je detská herňa, malá telocvičňa alebo vinotéka, v závislosti od preferencií. Celková plocha domu je 240 m2 a dom je obklopený nádherne upravenou záhradou. Nájdete tu stredomorské rastliny a ovocné stromy. Dom sa predáva kompletne zariadený. Vzdialenosť od centra mesta/letoviska je menej ako 10 minút chôdze.

Viac o ostrove Vis:

Ostrov Vis je najvzdialenejší veľký obývaný ostrov od pevniny Chorvátska. Trajekt trvá 2 hodiny 30 minút a nie je možné navštíviť ostrov a vrátiť sa z neho za 1 deň.

Má niekoľko tisíc obyvateľov, takže má všetky služby a poskytuje dostatočné zázemie, ktoré by ste od moderného ostrova očakávali. Nájdete tu obchody, reštaurácie, bary atď. Ostrov obľubujú ľudia ktorý si tu prišli oddýchnuť od zhonu a načerpať nové sily. Ostrov má nádhernú prírodu a pláže a tým že nie je taký dostupný zachoval si svoje klasické čaro a nedotknutú prírodu. Bohaté podmorské dno s množstvom života je veľkým lákadlom pre potápačov a stovky malých pláží sú často v lete úplne opustené.

Mnoho ľudí vyhľadávajú tento ostrov práve pre čaro ktoré poskytuje a milujú svoje nehnuteľnosti pre pokoj v ústraní.

Nehnuteľnosti na ostrove Vis si vždy zachovajú svoju hodnotu, pretože ľudia v dnešnej dobe čoraz viac prahnú po takýchto skvostoch a po mieste, ktoré im zaručí pokoj a kľud.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty