Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 10. 2022
Chorvátsko
Predaj novostavba 80m od mora, Chorvástsko - Vir - Prezida
290 000 €

Predaj novostavba 80m od mora, Chorvástsko - Vir - Prezida

290 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Apartmán
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 79 m2
 • Cena za m2: 3 670,89 €/m²
  ID inzerátu: 4876148
Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj luxusný apartmán na prízemí nového obytného domu na južnej strane ostrova Vir. K bytu prislúcha záhrada 35,80 m2 a dve parkovacie státia. Budova je moderná a dobre postavená a pozostáva z celkom 3 apartmánov, každý na samostatnom poschodí. Poloha je výnimočná, vzdialenosť od mora s nádhernou plážou je len 80m. Mestský vodovod a kanalizácia sú napojené, čo je veľká výhoda vzhľadom na to, že ide o ostrov, ktorý sa momentálne pripája. Všetky zariadenia potrebné pre život a turistiku sa nachádzajú v blízkosti, na pláži, niekoľko reštaurácií.

Apartmán pozostáva z troch spální, jednej hlavnej s vlastnou kúpeľňou, ďalšej kúpeľne pre ďalšie dve izby, kuchyne s jedálňou, obývacej izby, terasy 18,75 m2 s ranným slnkom.
Ku apartmánu 2 parkovacie miesta.

Popis:
Klimatizácia v každej izbe a obývačke (s wi-fi ovládaním), podlahové kúrenie v kúpeľniach s digitálnym termostatom. Sklenené ploty z tmavého skla na terase, posuvné hliníkové steny na podlahe pri výstupoch na terasy, z vonkajšej strany špičková PVC tesárska v antracitovej farbe, z vnútornej v bielej farbe. Moskytiéry a elektrické rolety na všetkých otvoroch. Špičková keramická dlažba rektifikovaná (laserom rezané hrany), rozmery 120x60cm a 60x60cm. Nadštandardné sanitárne vybavenie (Groge, Laufen, Kolpa, Aquastil).

Nehnuteľnosť je ideálna na pokojnú a relaxačnú dovolenku, ako aj na turistický prenájom.

Ostrov Vir leží v severnej časti súostrovia Zadar a je vzdialený približne 25 km od tohto mesta. S pevninou ho dnes spája most, takže nie je závislý na lodiach, trajektoch a iných prostriedkoch námornej dopravy. Na Vire bude do konca budúceho roka dokončená kanalizácia aj vodovod, takže ani problém z vodou už nieje.
Vir je malý ostrov s rozlohou približne 22,5 km².Počas turistickej sezóny obohatený o veľké spoločenské a zábavné programy, pre každého niečo zaujímavé. Je spojený turistickými loďami s ďalšími turistickými destináciami, ako sú známe krištáľovo modré a piesočnaté pláže Saharun, Kornati, Telašćica atď.


Potrebujete poskytnúť viac informácií a ponuka Vás zaujala?
Neváhajte a zavolajte mi na tel.č. 0944 250 310 a získajte viac informácií prípadne si dohodnite obhliadku nehnuteľnosti, ktorú Vám sprostredkujem po telefonickom dohovore. Prípadne ma oslovte prostredníctvom mailu na adresu martina@novebyvanierk.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet lodžií: 1
 • Počet terás: 1
 • Počet vonkajších parkovacích miest: 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu