Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 10. 2022
Chorvátsko
Predaj novostavba ostrov Vir pláž Jadro,Chorvátsko
156 060 €

Predaj novostavba ostrov Vir pláž Jadro,Chorvátsko

156 060 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Apartmán
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 52,02 m2
 • Cena za m2: 3 000 €/m²
  ID inzerátu: 4876163
Luxusné apartmány v centre mesta Vir ,pláž Jadro - Predpredaj

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj na prízemí 52,02 m2 a pozostáva z obývacej izby s kuchyňou a jedálňou, spálne, kúpeľne a krytej terasy.

Každá izba bude mať klimatizáciu, bude zariadená kúpeľňa a bude inštalované podlahové kúrenie. ALU stolárstvo zvonku v antracitovej farbe a zvnútra biele. Moskytiéry a elektrické rolety na všetkých otvoroch. Tmavé sklo ako priečka na terase.

Samotný objekt bude mať osem bytových jednotiek, z toho 4 jednoizbové a 4 dvojizbové. Napojený na mestskú vodu a kanalizáciu. Vzdialenosť k moru je 200 metrov a do samotného centra to trvá asi 2 metre

Plánované ukončenie prác 06/2023

Ostrov Vir leží v severnej časti súostrovia Zadar a je vzdialený približne 25 km od tohto mesta. S pevninou ho dnes spája most, takže nie je závislý na lodiach, trajektoch a iných prostriedkoch námornej dopravy. Na Vire bude do konca budúceho roka dokončená kanalizácia aj vodovod, takže ani problém z vodou už nieje.
Vir je malý ostrov s rozlohou približne 22,5 km².Počas turistickej sezóny obohatený o veľké spoločenské a zábavné programy, pre každého niečo zaujímavé. Je spojený turistickými loďami s ďalšími turistickými destináciami, ako sú známe krištáľovo modré a piesočnaté pláže Saharun, Kornati, Telašćica atď.


Potrebujete poskytnúť viac informácií a ponuka Vás zaujala?
Neváhajte a zavolajte mi na tel.č. 0944 250 310 a získajte viac informácií prípadne si dohodnite obhliadku nehnuteľnosti, ktorú Vám sprostredkujem po telefonickom dohovore. Prípadne ma oslovte prostredníctvom mailu na adresu martina@novebyvanierk.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet lodžií: 1
 • Počet terás: 1
 • Počet vonkajších parkovacích miest: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu