Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 03. 2023
Havlíčkova, Bratislava I - Staré Mesto
Luxusný apartmán s nádhernými výhľadmi
3 130 €/mes.

Luxusný apartmán s nádhernými výhľadmi

3 130 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 174 m2
  Plocha pozemku: 184 m2
 • Cena za m2: 17,99 €/m²/mes.
  Energie: 470 €/mesiac
  ID inzerátu: 4876504
RIVERS REAL ESTATE ponúka na prenájom štvor-izbový luxusný apartmán v Havlíčkova 19 Residence. Jeho celková výmera je 184 m2, z toho 10 m2 má balkón s priehľadným zábradlím a priamym výhľadom, do zelene Prüger-Wallnerovej záhrady a zelene Horského parku.

Bývanie v rezidencii je kombinácia moderného a vďaka dizajnu útulného priestoru, s výhodami blízkosti historického centra Bratislavy a hlavne privátneho života v tichšej časti mesta.
Rezidencia bola skoladovaná v roku 2009 a pozostáva z deviatich apartmánov. Apartmány sa prenajímajú nezariadené, sú charakteristické štedrou výmerou, presvetlením vďaka veľkoplošným oknám, rozdelením na dennú/hosťovskú zónu a nočnú/privátnu zónu. Kladú dôraz na nadštandardné vybavenie dvomi kúpeľňami, walk-in šatníkom, technickou miestnosťou alebo práčovňou. Podlahy sú drevené ako v interiéri, tak aj v exteriéri, okná sú s hliníkovými rámami a exteriérovými žalúziami, klimatizácia je samozrejmosťou a vykurovacie telesá - radiátory sú kryté a zapracované do interiéru. Každý apartmán disponuje vlastným plynovým kotlom a zásobníkom vody.
Rezidencia má vlastné vnútorné parkovanie. Energetický certifikát budovy je v príprave.

Najlukratívnejšia časť Bratislavy je hradný kopec a práve tu sa nachádza Havlíčkova Residence. Má výborné dopravné napojenie od centra mesta a hradu cez Mudroňovu, aj od diaľničného napojenia z ČR. Na hradnom kopci nájdete kvalitné materské aj základné školy s viacjazyčným vyučovaním. Je to lokalita s príjemnými reštauráciami, kaviarňami, relaxačným a športovým vyžitím, nájdete tu kvalitné potraviny, zdravotnú starostlivosť a kliniky. Vyhľadávanými v rámci hradného kopca je Bratislavský hrad, pamätník Slavín, Kalvária, zeleň a zákutia Horského parku. A to všetko je v dostupnosti peších prechádzok z rezidencie.
#followtheriversfindyourhome

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2009
 • Rok kolaudácie: 2009
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Podlažie: 2
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Výťah: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty