Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 07. 12. 2022
Moravany nad Váhom
NEO- novostavba rodinného domu v Moravanoch nad Váhom
240 000 €

NEO- novostavba rodinného domu v Moravanoch nad Váhom

240 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 146 m2
  Plocha pozemku: 549 m2
 • Cena za m2: 1 643,84 €/m²
  ID inzerátu: 4876592
Ponúkame na predaj novostavbu jednopodlažného 3i rodinného domu s možnosťou prerobenia na 4i, v obci Moravany nad Váhom. Rodinný dom disponuje úžitkovou plochou 146m2 a stojí na pozemku o rozlohy 549m2.

Exteriér
Na oplotený pozemok obdĺžnikovitého tvaru je prístup z verejnej komunikácie. Na pozemku je vlastná studňa, za rodinným domom preteká miestny potok. Hlavný vstup do domu je prepojený s prístreškom pre auto hneď vedľa vstupu do technickej miestnosti.

Dispozícia domu
Zádverie je situované zo strany rodinného domu. Zo zádveria je priamo prístup do oddeleného šatníka a skladu. Oproti hlavnej chodbe je hosťovská izba, alebo pracovňa a sprcha s WC, ktorá je prepojená so zabudovanou saunou. Denná časť rodinného domu s vysokými stropmi je dominantná. Veľká obývacia izba sa prepája s kuchyňou, z týchto častí je priamy vstup na severozápadnú a východnú terasu. Dom je veľmi pekne presvetlený vďaka francúzskym oknám a svetlíkom, ktoré sú umiestnené na vrchnej časti jednej zo stien. Nočná časť domu pozostáva zo spálne so šatníkom, hlavnej kúpeľne, do ktorej je vstup z chodby aj zo spálne. Ďalej sa v dome nachádza technická miestnosť a záhradný sklad. V celom dome sú osadené drevo hliníkové okná s izolačným trojsklom a exteriérové žalúzie.

Lokalita
Obec Moravany nad Váhom disponuje pekným prostredím, kde nechýba kompletná občianska vybavenosť. Len 5km je vzdialené jedno z najkrajších kúpeľných miest na Slovensku.

V prípade otázok alebo záujmu o osobné stretnutie, ma neváhajte kontaktovať.
Túto nehnuteľnosť je možné zakúpiť prostredníctvom hypotekárneho úveru s vybavením ktorého Vám radi pomôžeme.

Cena za nehnuteľnosť je 240.000 .-EUR

Tomáš Andel
0911 147 939
andel@neoreal.sk
neoreal.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu