Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 11. 2022
Hollého, Liptovský Mikuláš
N012-18-SHRA3 Luxusný kadernícky salón a Barber Shop v centre Liptovského Mikuláša
Cena dohodou

N012-18-SHRA3 Luxusný kadernícky salón a Barber Shop v centre Liptovského Mikuláša

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Iné prevádzkové priestory
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 115,77 m2
  • Provízia zahrnutá v cene: Áno
    ID inzerátu: 4876704
ID: N012-18-SHRA3
V realitnej kancelárii Nové Bývanie Vám ponúkame na predaj luxusný kadernícky a holičský salón priamo v centre Liptovského Mikuláša. Už pri vstupe do salónu Vás očarí moderný a krásny vzhľad priestoru ktorý je veľký 115,77m2. V priestore sú osadené veľké hliníkové okná nasmerované na ulicu, a tak priestor krásne osvetlia a dávajú mu veľmi estetický vzhľad. Podlahy sú v celom priestore z keramickej dlažby, čo je veľmi praktické a estetické s ostatným zariadením. Priestor je rozdelený na časti. V prednej časti je Kadernícky a kozmetický salón s nádherným zariadením spojenia dreva, prírody, modernej dlažby a led osvetlenia. Nachádza sa tam všetko potrebné vybavenie pre kaderníctvo a kozmetiku. V priestore sú určené dve toalety pre dámy a pánov. Tiež sa tu nachádza kuchynka kde si môžete dať obedovú pauzu alebo rannú kávu. Zadný priestor je určený pre Barber Shop, kde sa páni môžu nechať ostrihať, starať o svoj vzhľad a vychutnať si poriadny holičský servis na luxusnej úrovni. K priestoru patrí aj parkovacie miesto. Nehnuteľnosť sa predáva komplet zariadená. Cena na vyžiadanie v RK je schválená majiteľom a zahŕňa kompletný právny servis, hypotekárne poradenstvo a všetky poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti.
Nezabudnite si pozrieť 3D prezentáciu na webe: my.matterport.com/show/?m=mXDAUagHZp6

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty