Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 31. 01. 2023
Železničná, Bratislava II - Vrakuňa
Štýlovo zariadený 2,5-izbový byt s galériou a balkónom v novostavbe na Železničnej ulici
229 000 €

Štýlovo zariadený 2,5-izbový byt s galériou a balkónom v novostavbe na Železničnej ulici

229 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 70,57 m2
 • Cena za m2: 3 245 €/m²
  ID inzerátu: 4876948
Štýlovo zariadený 2,5-izbový byt s galériou a balkónom v novostavbe na Železničnej ulici

Železničná ulica, BratislavaNové moderné bývanie, v originálnom prevedení, blízko lesoparku a cenovo dostupné? Áno!

Ponúkame na predaj súčasným vkusom inšpirované bývanie v novopostavenom malopodlažnom bytovom dome situovanom v mestskej časti Vrakuňa na Železničnej ulici.

Štýlový, kompletne zariadený dvojpodlažný 2,5-izbový byt s galériou a balkónom je ideálny pre mladý pár či jednotlivca.Základné informácie

Moderný, úplne nový dvojpodlažný byt s 2 izbami a galériou má celkovú výmeru 70,57 m2 z toho je výmera bytu 62,42 m2, výmera balkónu 4,44 m2 a výmera pivnice 3,71 m2. Veľkou výhodou bytu sú nízke prevádzkové náklady.

Bytový dom má dve identické podlažia a zobytnené podkrovie. Architektúra projektu nadzväzuje na zástavbu rodinných domov v Železničnej ulici a zároveň svojím výrazom citlivo komunikuje s viacpodlažnými objektami bytovej zástavby v blízkom okolí.


Dispozičné riešenie

Byt má dispozície spĺňajúce atribúty súčasného vkusu a nárokov na moderné bývanie, je zaujímavo riešený.

Vchádzame do predsiene, po ľavej strane sa nachádza kúpeľňa s vaňou a toaletou. Vpravo je vstup do otvoreného priestoru s kuchyňou, jedálenským kútom a obývačkou s prístupom na balkón.

Točitým schodiskom sa dostávame na druhé podlažie, v ktorom je pekná otvorená galéria, v ktorej sa nachádza druhá podkrovná spálňa.Vybavenie bytu

Byt sa predáva kompletne štýlovo zariadený, môžete sa hneď sťahovať.

Súčasťou vybavenia sú bezpečnostné dvere, plastové okná, interiérové dvere so zárubňami, plávajúca laminátová podlaha, keramická dlažba, keramický obklad a sanita (vaňa, vaňová batéria, umývadlo, závesná wc misa), kuchyňa s kvalitnými spotrebičmi, jedálenský stôl a stoličky, sedačka, stolík, kreslá, rozkladacie sedenie, manželská posteľ s nočnými stolíkmi, skrine a vkusné interiérové doplnky.Lokalita

Bytový dom sa nachádza v bratislavskej mestskej časti Vrakuňa, na križovatke Železničnej a Jedľovej ulice. Z južnej strany pozemok susedí s rodinným domom, zo západnej strany s viacpodlažnou bytovou zástavbou, ostatné hranice tvoria miestne komunikácie. Pozemok je súčasťou stabilizovaného územia malopodlažnej obytnej zástavby.

Vrakuňa je mestská časť Bratislavy ležiaca na oboch brehoch Malého Dunaja. Projekt je v bezprostrednom kontakte s existujúcou urbanistickou štruktúrou, neďaleko sa nachádzajú nákupné centrá AVION, IKEA a ďalšia občianska vybavenosť. V blízosti je obľúbený Lesopark Vrakuňa, tiež novovybudovaná cyklistická trasa, ktorou sa dá dostať až na petržalskú hrádzu a iné trasy, vhodné aj pre korčuliarov.

Vďaka okolitej prírodnej scenérii je lokalita ideálnou voľbou na prechádzky so štvornohými priateľmi a aktívny oddych pre mladé páry aj rodiny.Parkovanie

K bytu prislúcha vonkajšie parkovacie státie v cene 8 000,- Eur.Cena

Cena bytu je 229 000,- Eur.Štýlový dvojpodlažný byt s galériou je ideálny pre jednotlivca či mladý pár, ktorý sa chce hneď zabývať bez zbytočných starostí.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2021
 • Rok kolaudácie: 2022
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Podlažie: 3
 • Počet izieb/miestností: 3

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu