Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 12. 2022
Považská Bystrica
DVOJPOSCHODOVÝ RODINNÝ DOM, POVAŽSKÁ TEPLÁ MESTSKÁ ČASŤ POVAŽSKÁ BYSTRICA, VÝMERA POZEMKU 1566m²
265 000 €

DVOJPOSCHODOVÝ RODINNÝ DOM, POVAŽSKÁ TEPLÁ MESTSKÁ ČASŤ POVAŽSKÁ BYSTRICA, VÝMERA POZEMKU 1566m²

265 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 1566 m2
 • Cena za m2: 169,22 €/m²
  ID inzerátu: 4877052
Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si video *****https://www.youtube.com/watch?v=h583IMVsa5g********* Ponúkame na predaj rodinný dom v Považskej Teplej postavený v roku 1970 v tichej lokalite a s úžasným výhľadom na Považský hrad. Fotky znázorňujú pôvodný stav domu a sú tu aj ilustračné fotky ako môže vyzerať Váš vysnívaný dom po rekonštrukcii. Dom sa nachádza na pozemku s rozlohou 1195m2 a druhou záhradou o rozlohe 371m2, ktorá je oddelená cestou. Dom je udržiavaný a tomu zodpovedá aj jeho súčasný stav, je kompletne podpivničený a má 2 poschodia s priestrannými izbami. Na prízemí domu sa nachádza vstupná hala, kúpeľňa s WC, izba, kuchyňa, špajza a obývacia izba. Na poschodí sú k dispozícii 3 priestranné izby a kúpeľňa s WC. Pred 4 rokmi boli vymenené okná, minulý rok bola nanovo nastriekaná fasáda, zrekonštruované zábradlia na balkónoch a ploty, vymenené odkvapy. Na pozemku za domom je postavená samostatná murovaná garáž a podpivničený priestor na vonkajšie sedenie. Dom je napojený na vodu, plyn, elektrinu, odpad je riešený formou žumpy, kanalizácia sa práve začína budovať takže v budúcnosti bude dom napojený aj na kanalizáciu. Kúrenie je plynové. Energetický certifikát nebol vyhotovený. Dom je kúpou ihneď voľný. Bližšie info mailom borekova@tureality.sk, alebo na čísle:‪+421 41 3217800

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1970
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Terén pozemku: Rovinatý
 • Kúrenie: Lokálne

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty