Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 08. 12. 2022
Pitelová, Pitelová
PREDANÉ !!!!!111-14-BIDZ POZEMOK AKÝ ĽAHKO NENÁJDETE
115 996,23 €

PREDANÉ !!!!!111-14-BIDZ POZEMOK AKÝ ĽAHKO NENÁJDETE

115 996,23 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Lesy
  • Plocha pozemku: 44443 m2
  • Cena za m2: 2,61 €/m²
    ID inzerátu: 4877108
111-14-BIDZ
Snívate po krásnom slnečnom pozemku o rozlohe 4242m2, kde by ste si postavili chatu, ktorá by Vám priniesla kľud v dnešnom uponáhľanom svete? Presne taký Vám ponúkam a k tomu ešte 13 342m2 lesného pozemku a 26 859m2 ostatnej plochy.
Na celkovej ploche 44 443m2 tak získate nielen miesto oddychu, ale zároveň aj krásny kus prírody s lesom, ktorý je ako stvorený na zvieraciu oboru alebo vytvorenie parku. Celým pozemkom preteká potok, z ktorého je možné vytvoriť napájadlá alebo jazierka. Rokmi sa z lúk stal les s náletovými krovinami, z ktorých sú dnes už stromy a tak je tu možnosť ich odstránenia, vyčistenia a presvetleniu. Elektriku nájdete priamo na pozemku, na vodu si vytvoríte rezervár alebo vyvŕtate studňu. Odpad vyriešite žumpou, vyjadrenie obce na výstavbu chaty Vám poskytneme pri stretnutí.
K pozemku sa dostane z obce Trnavá Horą / len 9 min od Žiaru nad Hronom/, krásnou asfaltovou cestou ideálnou na výlety bicyklom.
Obec Pitelová leží v južnej časti Kremnických vrchov nad východným výbežkom Žiarskej kotliny.
Možné sú výlety do historických miest Banská Štiavnica, Kremnica, Žiar nad Hronom, Sklené Teplice, Vyhne. V zime je možné lyžovanie na Krahuliach, Skalke alebo Donovaloch. V lete kúpanie v štiavnických jazerách,
Zaujala Vás táto ponuka?
Celý pozemok 44 443m2 je vlastníctvom 1 majiteľa a teraz Vám ho ponúkame za bezkonkurenčnú cenu 2,61 /m2. Predáva sa len v celku , momentálne nie je možné rozdelenie .
Tak neváhajte a zavolajte ešte dnes a dohodnite si obhliadku
V cene je zahrnutý právny servis, hypotekárne poradenstvo ,všetky poplatky spojené s predajom a prevodom Nehnuteľnosti

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu