Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 08. 02. 2023
Jastrabia, Chorvátsky Grob
Ponúkame na predaj 5 izbový dom v ŠTANDARDE
370 000 €

Ponúkame na predaj 5 izbový dom v ŠTANDARDE

370 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 114,4 m2
  Plocha pozemku: 474 m2
 • Cena za m2: 3 234,27 €/m²
  ID inzerátu: 4877355
Ponúkame na predaj samostatne stojací 5 izbový rodinný dom - bungalov s úžitkovou plochou 114,40 m2 je postavený na pozemku s výmerou 474 m2 a nachádza sa v obci Chorvátsky Grob, miestna časť Čierna Voda, na ulici Jastrabia (Monarská alej II), v pešej dostupnosti Tesca, OC Monar a zastávky bratislavskej integrovanej dopravy.

RD je dispozične prakticky rozdelený na dennú a nočnú časť a svojou výmerou je vhodný aj pre viacčlennú rodinu. Dennú časť tvorí kuchyňa s jedálňou prepojená s obývačkou v ktorej sa nachádza rodičovská spálňa s vlastnou kúpeľňou a vstupom na terasu. Nočnú časť tvoria 3 samostatné izby s
kúpeľňou. Príslušenstvo domu je zádverie, hosťovské WC, chodba, kúpeľňa so sprchovým kútom, aj s vaňou.

Dom sa predáva v kompletne dokončenom ŠTANDARDE vrátane laminátovej podlahy vo všetkých izbách a v kuchyni, dlažbou vo vstupnej časti, interiérovými dverami, obkladmi, dlažbou a sanitou v oboch kúpeľniach, s teplovodným podlahovým kúrením – plynový závesný kondenzačný kombinovaný kotol so zásobníkom s objemom 125 l, dokončenou fasádou, prípravou na exteriérové žalúzie, prípravou na klimatizáciu v každej obytnej časti, 3 parkovacie státia, terasa zo zámkovej dlažby, oplotením a príprava na nabíjanie elektromobilu

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo