Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 05. 12. 2022
Horné Trhovište
NEO – rodinný dom s veľkou záhradou a vlastným fitkom
359 000 €

NEO – rodinný dom s veľkou záhradou a vlastným fitkom

359 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 265 m2
  Plocha pozemku: 1670 m2
 • Cena za m2: 1 354,72 €/m²
  ID inzerátu: 4877391
Ponúkame na predaj rodinný dom, ktorý pozostáva z dvoch obytných častí, veľkej záhrady s bazénom a ukrýva v sebe klenot, zvaný súkromné fitnes. Obe časti rodinného domu prešli kompletnou rekonštrukciou v r. 2019 a spolu tvoria 265m2 úžitkovej plochy. Rodinný dom je situovaný na pozemku o veľkosti 1670m2, v obci Horné Trhovište. Rodinný dom sa predáva kompletne zariadený so všetkým vybavením.

Dispozícia domu 1
Dispozične dom pozostáva z priestrannej centrálnej chodby, ktorá prepája časti domu. Hneď pri vstupe je nadštandardne veľký šatník so vstavanou skriňou, ktorá má po celej svojej dĺžke zrkadlá a na vedľajšej strane sa nachádza policový systém po celej jednej stene.
Centrum domu je veľká svetlá kuchyňa s jedálenským kútom v modernom prevedení. Vedľa kuchyne je spojená kúpeľňa s wc, kde sa nachádza aj plynový kotol. Z plne zariadenej obývacej miestnosti sa dostávame do spálne, kde je manželská posteľ a opäť veľká vstavaná skriňa so zrkadlami po celej šírke steny. Všetky izby sú veľké a priestranné a rodinný dom sa predáva kompletne zariadený.

Vlastné fitnes centrum o veľkosti 64m2
Jedným z najväčších benefitov je súkromné fitko. V dome sa nachádza kompletne zariadené plnohodnotné fitnes s množstvom ťažkých strojov na precvičovanie každej partie tela. Vstup má z interiéru, ale aj z exteriéru.

Dispozícia domu 2
Druhý dom pozostáva z dvoch podlaží. Do tejto časti je vstup zo záhrady. Prízemie tvorí priestranná letná kuchynka, ktorá je kompletne vybavená ako spotrebičmi, tak aj náradím. Hneď pri dverách je veľká chladnička s mrazničkou, veľký profesionálny kuchynský nerezový drez, funkčné kachle na kúrenie aj sporák. Na poschodie sa dostávame po schodoch, tu sa nachádzajú 4 izby. Letná kuchynka disponuje malou pivničkou (2m2), vhodná na skladovanie potravín.

Exteriér
Záhrada je rozdelená na tri časti.
Prednú časť záhrady môžeme nazvať zábavno – okrasnú. Nachádza sa tu bazén o veľkosti 2,5x5m. Majiteľ si dal veľmi záležať na profesionálnej bazénovej technike, tak zabezpečil vysoko kvalitnú filtráciu, taktiež vysoko kvalitný vysávač. V tejto časti vidíme aj pekne udržiavané bio jazierko, nachádza sa tu aj studňa.
Za múrikom je oddychová časť záhrady. Stojí tam záhradný dom s veľkou krytou terasou. Počas letných horúcich dní tieň zabezpečuje stará 200 ročná lipa. Unikátnosťou je kompletne hliníková veľká klietka pre vtákov, ktorá je tiež súčasťou nehnuteľnosti.
Tretia časť záhrady je úžitková záhrada s množstvom ovocných stromov a rastlín. Pozemok končí až na druhej ulici.
Súčasťou nehnuteľnosti je aj sklad, v ktorom sa nachádza náradie, ktoré je potrebné pre údržbu nehnuteľnosti.

Lokalita
Rodinný dom sa nachádza v tichej obci Horné Trhovište v okrese Hlohovec. Obec ponúka svojim obyvateľom základnú občiansku vybavenosť. Najbližší výjazd na diaľnicu D1 je cca 15km.
Najbližšie mestá sú vzdialené: Hlohovec 6km, Piešťany 18km, Leopoldov 13km

Cena za nehnuteľnosť je 359.000 €

V prípade otázok alebo záujmu o osobné stretnutie, ma neváhajte kontaktovať.
Túto nehnuteľnosť je možné zakúpiť prostredníctvom hypotekárneho úveru s vybavením ktorého Vám radi pomôžeme.

Tomáš Andel
0911 147 939
andel@neoreal.sk
neoreal.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty